M jak miłość  Iza i Jakub M jak miłość Marcin M jak miłość Karski, Marcin, Iza
Mat. promocyjne
1/4
M jak miłość  Iza i Jakub
Mat. promocyjne

 

Relacje Marcina i Jakuba są bardzo napięte! A wszystko za sprawą Izy - co prawda Chodakowski nadal spotyka się z Anią, ale bardzo ciężko przychodzi mu zaakceptowanie, że jego była może ułożyć sobie życie z Karskim. Niestety, ta napięta sytuacja w końcu znajdzie swój finał na ringu! Wszystko rozstrzygnie się w 1405 odcinku serialu „M jak miłość”. To wtedy Iza przeprowadzi się ze swojego domu w Piasecznie do mieszkania blisko Marcina. Taka decyzja miała ułatwić im opiekę nad Mają, jednak Iza liczyła też na to, że będzie widywała Chodakowskiego znacznie częściej.

 

Nie uwierzycie, do jakiej sytuacji dojdzie w tym odcinku między Marcinem, a Jakubem! Zobaczcie, jak skończy się awantura między mężczyznami...

 

Zobacz:  Mikołaj Roznerski zamierza odejść z "M jak miłość"? Aktor zdradził nam, jaka jest prawda!

2/4
Mat. promocyjne

 

Marcin Chodakowski jest rozdarty między dwie kobiety. Ciężko mu zakończyć związek z Anią, bo cały czas ją kocha, ale nadal czuje coś do Izy. Nie potrafi zrezygnować z żadnej z kobiet i to przysporzy mu wiele problemów. Do tej pory ukrywał uczucia do Izy, ale kiedy dowie się, że kobieta wybiera się z Jakubem na Mazury, nie będzie mógł ukryć zazdrości... Sprawdź, co zrobi z obawy przed stratą matki Mai!

 

3/4
M jak miłość Marcin
Vod.tvp.pl

 

Jakub i Marcin upust emocjom dadzą na ringu! W 1405 odcinku spotkają się na wspólnym treningu, który szybko przestanie być zwykłą zabawą i przerodzi się w prawdziwą bójkę. Karski zaskoczony agresywną postawą Chodakowskiego, nie będzie mógł się odpowiednio obronić. Jeszcze tego samego dnia Marcin odwiedzi Izę i spędzą ze sobą noc. Takich emocji w serialu już dawno nie było!

 

4/4
M jak miłość Karski, Marcin, Iza
vod.tvp.pl

 

Jak sądzicie, Iza ostatecznie będzie z Marcinem czy z Jakubem?

Więcej na temat M jak miłość