Marcin Hakiel od czasu rozstania z Katarzyną Cichopek sprawuje naprzemienną opiekę nad swoimi dziećmi: Adamem i Heleną. Byli małżonkowie unikają wspólnych spotkań i nawet zdecydowali się urządzić oddzielne przyjęcia komunijne dla córki. A jak wygląda sytuacja w przypadku świąt Bożego Narodzenia? Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek spędzą ten wyjątkowy czas wspólnie z dziećmi? Tancerz poinformował o planach na święta!

Reklama

Marcin Hakiel święta spędzi z Katarzyną Cichopek? Już wszystko jasne!

Marcin Hakiel w wywiadzie dla "Dziennik.pl" ponownie wytłumaczył, dlaczego po rozstaniu z Katarzyną Cichopek zdecydował się udzielić tak szczerego wywiadu w programie "Miasto kobiet" i zdradził, że wcale nie był wtedy w rozsypce, ale prowadził normalne życie przy wparciu bliskich:

Niektóre media zrobiły ze mnie jakieś nie wiadomo co, że podobno sobie nie radziłem… a ja cały czas prowadziłem normalnie swoje życie.

Tancerz nie ukrywa, że nadal prowadzi biznes, który rozwija, a w jego życiu najważniejsze miejsce zajmuje rodzina i dzieci. Przy okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia padło pytanie, czy Marcin Hakiel spędzi je z Katarzyną Cichopek. Odpowiedź wywołała uśmiech na twarzy tancerza, a potem padła zdecydowana odpowiedź:

Nie, no wspólne to nie (śmiech). Mamy ustaloną opiekę rodzicielską i w tym roku pierwszą część świąt dzieci są z mamą, a później ja je przejmuje. Jakie plany? Mamy dopiero początek listopada (śmiech). Prezentów też nie trzeba ukrywać, bo to już nie są małe dzieci, syn (Adam – przyp. red.) ma 14 lat, córka 10 i prezenty nie są już najważniejsze. Myślimy o tym, żeby może gdzieś wspólnie wyjechać, spędzić razem czas z dala od zgiełku miasta, ale zobaczymy. Często podejmujemy decyzje spontanicznie, siadamy sobie i mówimy: 'może góry?' i jedziemy w góry.
powiedział wprost Marcin Hakiel w wywiadzie dla dziennik.pl
Marcin Hakiel
Marcin Hakiel Instagram/@marcinhakiel

Zobacz także: Teraz jest z Hakielem, wcześniej spotykała się ze znanym muzykiem. To zdjęcie mówi wszystko

Były tancerz z "Tańca z Gwiazdami" w wywiadzie opowiedział też, jak wygląda jego typowy dzień, kiedy opiekuje się dziećmi. Marcin Hakiel przyznał, że uwielbia długie jesienne wieczory, kiedy można spędzić razem więcej czasu, pograć w planszówki czy karty. "Wydaje mi się, że to jest właśnie ten czas, kiedy dzieciaki najwięcej przejmują od nas, rodziców" - dodaje szczerze.

Zobacz także
Rano odwożę dzieci do szkoły, potem je odbieram, normalne życie normalnego rodzica. Lubimy spędzać razem czas, lubimy w weekendy gdzieś wyjechać. Wydaje mi się, że jestem normalnym ojcem. Zajmuje się dziećmi w tym czasie, kiedy one są ze mną. Mnie najbardziej cieszy to, że one z chęcią do mnie przychodzą. To jest dla mnie największy sukces.
2023.06.04 Warszawa Katarzyna Cichopek z corka Marcin Hakiel FOT EXCLUSIVE6

Zobacz także: Ale zaskoczenie! Hakiel dopiero mówił o dzieciach, a teraz to. Jego partnerka pokazała wymowne zdjęcie

Reklama

Obecnie Marcin Hakiel nie ukrywa, że znalazł szczęście u boku Dominiki i para coraz częściej pojawia się razem, również podczas medialnych eventów. Nowa partnerka tancerza nie ma problemu z pokazywaniem wizerunku w mediach, a wcześniej miała spotykać się ze znanym muzykiem.

Marcin Hakiel z nową partnerką
Marcin Hakiel z nową partnerką Instagram/@marcinhakiel
Reklama
Reklama
Reklama