Anna Lewandowska lata helikopterem na zakupy

Anna Lewandowska jest w ciąży? Marcin Gortat o niej: "Sexy mama"!

Anna Lewandowska lata helikopterem na zakupy

 

Anna Lewandowska jest w ciąży?

 

 

Podczas, gdy Robert Lewandowski wraz ze swoim zespołem Bayern Monachium poleciał rozegrać kilka towarzyskich spotkań w Chinach i spotkać się ze swoimi fanami, Anna Lewandowska pojechała do Krakowa. Co tam robi? Trenerka dostała zaproszenie na mecz zorganizowany przez Marcina Gortata, który odbędzie się 19 lipca w Krakowie. "Mecz Gortat Team vs. Wojsko Polskie" to wielkie wydarzenie, w którym weźmie udział wiele gwiazd. Ania przygotowuje się do niego od kilku tygodni. (Zobacz: Anna Lewandowska trenuje z Marcinem Gortatem)


Wczoraj późnym wieczorem Marcin Gortat umieścił na swoim Facebooku zdjęcie z Anią oraz ze swoim bratem Przemkiem. Koszykarz napisał:


Dinner with my brother Przemysław Karnowski and with this sexy mama Anna Lewandowska before Sunday's game ! #bayernmunich #dcrising #gonzaga #polishgirls #rl9 — z: Przemysław Karnowski i Anna Lewandowska
 

 

 

Dinner with my brother Przemysław Karnowski and with this sexy mama Anna Lewandowska before Sunday's game ! #bayernmunich #dcrising #gonzaga #polishgirls #rl9

Posted by Marcin Gortat on 17 lipca 2015Nie byłoby w tym opisie nic dziwnego, gdyby nie słowa “Sexy mama Anna Lewandowska”. Fani Marcina w komentarzach pod zdjęciem od razu wychwycili ten opis i zaczęli zastanawiać się, czy Ania jest w ciąży!

 
 

 


Jedni piszą, że w ten sposób Marcin podał informację o ciąży Ani, ale nie brakuje też opinii, że określenie “sexy mama” oznacza po prostu atrakcyjną, seksowną kobietę. Zatem to komplement czy niekonwencjonalny sposób na poinformowanie o ciąży? Na co stawiacie?


Zobacz też na Polki.pl: Bądź sexy na co dzień! Zainspiruj się Anią Lewandowską!


 

 


 


 

 


 

Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22