Kasia Olek skomentowała romans Madzi i Oleha  w programie Big Brother
Instagram/East News

Była uczestniczka "Big Brothera" ostro o romansie Madzi i Oleha. Takich słów nie spodziewał się nikt!

Kasia Olek skomentowała romans Madzi i Oleha  w programie Big Brother
Instagram/East News

Zaledwie kilka dni temu z programem "Big Brother" pożegnała się Kasia Olek. Kasia w programie była ponad dwa miesiące i wydaje się,  że w tym czasie najlepsze relacje miała m.in. z Madzią, która od jakiegoś czasu ma romans z Olehem. Madzia i Oleh już nie ukrywają, że między nimi iskrzy. Związek uczestników "Big Brothera" wywołał spore emocje wśród internautów. Fani programu są podzieleni w sprawie romansu 31-letniej Magdy z 20-letnim Olehem. 

- Moim zdaniem totalnie do siebie nie pasują 🤦🏽
- NIE. Ona z nim nigdy nie będzie. Jest 10 lat młodszy i fałszywy. Klei się do niej żeby zajść jak najdalej w programie 😠
- Jak na nich milo sie teraz patrzy... Sa tacy szczesliwi 💖💖💖
- Uwielbiam ich trzymam kciuki- komentują internauci. 

Teraz romans Madzi i Oleha skomentowała także Kasia Olek! Była uczestniczka show bardzo szczerze oceniła zachowanie swoich kolegów z domu Wielkiego Brata. Olek uważa, że uczucie, które miało połączyć Madzię i Oleha nie jest prawdziwe... 

Kasia Olek szczerze o relacji Magdy i Oleha

Kasia Olek w rozmowie z "Faktem" przyznała, że romans Madzi i Oleha został wykreowany tylko na potrzeby programu! Kasia zdradziła przy okazji, że Oleh początkowo nie był zachwycony zachowaniem Magdy w domu Wielkiego Brata.

To jest totalny fake jak dla mnie. Myślę, że oni po prostu zostali wkręceni trochę przez Wielkiego Brata, trochę też przez grupę w ten romans. Romansu w "Big Brotherze" brakuje, brakowało i to jest potrzebne, żeby ktoś się tak w końcu ktoś się tam pocałował i bzyknął. I pewnie widzowie na to liczą- Kasia oceniła w rozmowie z Faktem. 

Co jeszcze o relacji Madzi i Oleha powiedziała Kasia?

Ja wiem, że Oleh na Madzię na początku reagował niefajnie, miał o niej kiepskie zdanie, ja to tak czułam- zdradziła była uczestniczka "BB". (...) Mam wrażenie, że to jest dla niego po prostu przepustka do finału, ten romans. Oleh jest bardzo sprytny i ja go podziwiam za ten spryt. 

Myślicie, że romans Madzi i Oleha zakończy się wraz z ich wyjściem z domu Wielkiego Brata? Jesteście zaskoczeni tak szczerym wyznaniem Kasi Olek?

Była uczestniczka twierdzi, że romans Madzi i Oleha został wykreowany na potrzeby tv.

Magda i Oleh w programie Big Brother
East News

Zgadzacie się z opinią Kasi?

Big Brother Kasia Olek
East News

 

Więcej na temat Big Brother
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51