Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Anna Przybylska w szarej sukience
Newsy

Jak Jarosław Bieniuk radzi sobie z opieką na dziećmi po śmierci Anny Przybylskiej? Mama aktorki ujawnia prawdę

Pomaga mu w opiece nad dziećmi?

Mama Anny Przybylskiej w pierwszym wywiadzie po śmierci córki! Krystyna Przybylska zdradziła, czy Jarosław Bieniuk sprawdza się w roli ojca. Po śmierci ukochanej opieka nad trójką dzieci całkowicie spadła na niego. Piłkarz zajmuje się trójką dzieci, ale może liczyć na wsparcie bliskich, a przede wszystkim swojej mamy oraz rodziców i siostry Anny Przybylskiej, Agnieszki. Od jakiegoś czasu sportowiec związany jest też z Martyną Gliwińską, która świetnie dogaduje się z dzieciakami, a zwłaszcza z najstarszą Oliwią. W sobotę w "Wysokich Obcasach" ukazał się pierwszy wywiad mamy Anny Przybylskiej po śmierci gwiazdy. Krystyna Przybylska opowiedziała w nim między innymi o ostatnich chwilach swojej córki, a także o Jarosławie Bieniuku i wnukach. W rozmowie zdradziła również, czy Bieniuk sprawdza się jako ojciec trójki dzieci:

Ich ojciec, Jarek, któremu przyszło zmierzyć się z rolą samotnego rodzica, spisuje się znakomicie. No i ma wsparcie bliskich, zwłaszcza swojej mamy. My z moją córką też pomagamy, jak umiemy. Wszystkie wolne chwile spędzamy razem tak, by osładzać dzieciom życie bez mamy.

Zobacz: Jarosław Bieniuk we wzruszającym wywiadzie dla DDTVN: "Trzeba żyć dalej i patrzeć do przodu"​

 

Krystyna Przybylska wyznała również, że jak tylko może zabiera dzieci Anny Przybylskiej na cmentarz, aby mogły po swojemu wszystko przemyśleć. Nie ukrywa, że dzieciaki nawzajem się wspierają i powoli próbują zrozumieć tę sytuację. Podkreśliła też, że Oliwia, Szymon i Jaś bardzo tęsknią za aktorką i często o nią pytają.
 

Polecamy: "Krysieńko, nie płaczcie, jeszcze na pewno się zobaczymy". Wspominamy Annę Przybylską.

 

Zobacz też: Jarosław Bieniuk zdradził bez kogo nie poradziłby sobie z trójką dzieci. Wiecie, o kim mówi?​

 

Mama Ani Przybylskiej zdradziła, czy Jarosław Bieniuk sprawdza się w roli ojca

Jarosław Bieniuk z dziećmi

Od jakiegoś czasu w opiece nad dziećmi pomaga mu Martyna Gliwińska

Martyan Gliwińska w szarej sukience

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Anna Przybylska w czarnej sukience
Newsy
"Zobaczyłam, że Ania odchodzi. Ona też już to czuła". Mama Ani Przybylskiej w pierwszym wywiadzie po śmierci córki!
Opowiedziała, jak wyglądały ostatnie dni życia jej córki.

Nie da się ukryć, że choroba i śmierć Anny Przybylskiej mocno wstrząsnęły Polakami. Piękna i zdolna aktorka osierociła trójkę dzieci, nad którymi opiekę sprawuje dzisiaj Jarosław Bieniuk z nową partnerką, Martyną Gliwińską oraz dziadkowie. Choć od śmierci gwiazdy minęło ponad 1,5 roku to nikt z jej bliskich nie udzielił jeszcze tak szczerego wywiadu jak Krystyna Przybylska.   Polecamy:  "Krysieńko, nie płaczcie, jeszcze na pewno się zobaczymy". Wspominamy Annę Przybylską.   Mama Ani Przybylskiej w pierwszym wywiadzie po śmierci córki! W sobotę w "Wysokich Obcasach" ukazała się poruszająca rozmowa, w której mama Ani Przybylskiej wspomina jej ostatnie chwile. Nie ukrywa, że to było bardzo ciężkie doświadczenie, a aktorka do końca swoich dni starała się być pogodna i życzliwa. Przybylska podkreśla też, że na śmierć dziecka nigdy nie jest się przygotowanym: A można się do tego przygotować? Matka może się przygotować na śmierć córki? Wciąż nie jestem na to gotowa. Żaden rodzic nie powinien chować swojego dziecka. Nawet dziś, kiedy jestem w domu Ani, zawsze siadam tyłem do miejsca, w którym stało jej łóżko wypożyczone z hospicjum. Kiedyś się z tym uporam, ale jeszcze nie teraz.  Zobacz:  Jarosław Bieniuk we wzruszającym wywiadzie dla DDTVN: "Trzeba żyć dalej i patrzeć do przodu"​   Krystyna Przybylska w pierwszym wywiadzie po śmierci Anny Przybylskiej Mama gwiazdy wyznała, że kiedy nadeszły ostatnie dni życia jej ukochanej córki, czuła to. Kiedy nadeszły ostatnie dni, czułam, że to już. Tak zwyczajnie, jak matka. W czwartek Agnieszka (siostra Anny Przybylskiej) zabrała Anię na wózku i gdzieś pojechały. Nie było ich cztery godziny, a ja się denerwowałam. Komórek oczywiście nie odbierały. Okazało się, że pojechały tylko na lody, a potem Anię - jak nie ją - naszło na zakupy....

Matka Ani Przybylskiej o związku Jarosława Bieniuka z Martyną Gliwińską
Newsy
Matka Ani Przybylskiej skomentowała nowy związek Jarosława Bieniuka! "Nie jestem jeszcze na to gotowa, ale..."
Co myśli o nowej partnerce Bieniuka?

Matka Anny Przybylskiej, Krystyna Przybylska, komentuje nowy związek Jarosława Bieniuka z Martyną Gliwińską! W rozmowie z "Twoim Imperium" pani Krystyna tłumaczy, że nie jest jeszcze gotowa na to, aby ktokolwiek zajął miejsce Ani w życiu piłkarza, ale trzyma za nich kciuki i ma nadzieję, że Jarosław będzie szczęśliwy. Polecamy:  "Krysieńko, nie płaczcie, jeszcze na pewno się zobaczymy". Wspominamy Annę Przybylską.   Matka Ani Przybylskiej: To było do przewidzenia! Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska są parą od kilku miesięcy. Choć żadne z nich nie chce mówić na ten temat, para spędza ze sobą coraz więcej czasu, co więcej - nawet planują ze sobą zamieszkać! Co najważniejsze - dzieci piłkarza - Oliwka, Jan i Szymon polubili nową partnerkę taty.   Co zaś na ten temat sądzi mama Anny Przybylskiej, Krystyna? To było do przewidzenia, że w życiu Jarka prędzej czy później pojawi się jakaś kobieta. Szczerze mówiąc nie jestem jeszcze gotowa na to, że już teraz ktoś zajmie w jego życiu miejsce Ani. Jednak to jest jego życie. Z całego serca życzę Jarkowi, żeby wszystko ułożyło mu się tak, jak on tego chce. Nasze relacje są wspaniałe. J eżeli tylko będzie pewny swoich uczuć i jeżeli dzieci, dla których jest cudownym ojcem, zaakceptują nową kobietę w swoim świecie, będę trzymać kciuki, wspierać, dopingować i pomagać - mówi w Twoim Imperium Krystyna Przybylska. Niedawno mama zmarłej w 2014 roku aktorki udzieliła wywiadu rzeka w Wysokich Obcasach, gdzie wychwalała Jarosława Bieniuka, który świetnie radzi sobie w roli samotnego ojca.   Zobacz: Mama Ani Przybylskiej zdradziła, jak dzieci przeżyły śmierć aktorki: "Czy tęsknią? Tego nawet nie można sobie wyobrazić"   Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska są parą.   Anna Przybylska zmarła w 2014 roku.

Mama Ani Przybylskiej o córce
ONS
Newsy
Mama Anny Przybylskiej: "Dzieci mocno przeżyły odejście Ani, ale dzielnie stawiły czoła codzienności"

Pierwsza rocznica śmierci Anny Przybylskiej to dla wszystkich dzień, w którym składamy hołd pamięci aktorki, którą uwielbiały miliony Polaków. Wszystkie media w kraju wspominają Annę Przybylską, która dla  kobiet w Polsce była wzorem do naśladowania. Która dla miłości i rodziny potrafiła poświęcić wszystko.   Zobacz: Wspominamy Annę Przybylską w rocznicę jej śmierci. Miłość była dla niej ważniejsza niż kariera... Mama Anny Przybylskiej o córce Ciężko uwierzyć, że to już rok, odkąd nie ma z nami Ani Przybylskiej. Jej pamięć pozostanie jednak wiecznie żywa, dzięki fanom, którzy cały czas odwiedzają jej grób. Mama gwiazdy, pani Krystyna Przybylska, dokłada starań, aby zawsze był on zadbany.  W rozmowie z "Dobrym Tygodniem" pani Krystyna opowiedziała o tym, jak jej wnuki, czyli Janek (4 l.), Oliwia (13 l.) i Szymon (9 l.) poradziły sobie z utratą mamy. Największym wsparciem był dla nich oczywiście ojciec, Jarosław Bieniuk, który poświęcił im każdą minutę, by jak najlepiej zniosły rozstanie z mamą . Rok temu tłumaczył pociechom, że ich mama czuwa nad nimi z nieba...   Jarek sprawdza się jako opiekuńczy i troskliwy ojciec. Widzę, jak stara się zastąpić dzieciom mamę i bardzo chcę mu w tym pomagać. One mocno przeżyły odejście Ani, ale potrafiły dzielnie stawić czoła codzienności. Bardzo dobrze się uczą. Oliwka od pierwszego września poszła do gimnazjum, a Szymon po przerwie wakacyjnej wrócił do szkoły podstawowej. Zgodnie dzielimy się obowiązkami, na zmianę odbieramy dzieci ze szkoły, pomagamy odrabiać lekcje, aranżujemy zajęcia pozalekcyjne. Po prostu nie możemy zostawić Jarka samego - mówi pani Krystyna   Krzystynie Przybylskiej zależy przede wszystkim na dobru dzieci. Bardzo stara się również, aby pamięć o Ani Przybylskiej nie zaginęła:   Teraz już wiem, że nie należy...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner