Anna Przybylska w szarej sukience

Mama Anny Przybylskiej w pierwszym wywiadzie po śmierci córki! Krystyna Przybylska zdradziła, czy Jarosław Bieniuk sprawdza się w roli ojca. Po śmierci ukochanej opieka nad trójką dzieci całkowicie spadła na niego. Piłkarz zajmuje się trójką dzieci, ale może liczyć na wsparcie bliskich, a przede wszystkim swojej mamy oraz rodziców i siostry Anny Przybylskiej, Agnieszki. Od jakiegoś czasu sportowiec związany jest też z Martyną Gliwińską, która świetnie dogaduje się z dzieciakami, a zwłaszcza z najstarszą Oliwią. W sobotę w "Wysokich Obcasach" ukazał się pierwszy wywiad mamy Anny Przybylskiej po śmierci gwiazdy. Krystyna Przybylska opowiedziała w nim między innymi o ostatnich chwilach swojej córki, a także o Jarosławie Bieniuku i wnukach. W rozmowie zdradziła również, czy Bieniuk sprawdza się jako ojciec trójki dzieci:

Ich ojciec, Jarek, któremu przyszło zmierzyć się z rolą samotnego rodzica, spisuje się znakomicie. No i ma wsparcie bliskich, zwłaszcza swojej mamy. My z moją córką też pomagamy, jak umiemy. Wszystkie wolne chwile spędzamy razem tak, by osładzać dzieciom życie bez mamy.

Zobacz: Jarosław Bieniuk we wzruszającym wywiadzie dla DDTVN: "Trzeba żyć dalej i patrzeć do przodu"​

 

Krystyna Przybylska wyznała również, że jak tylko może zabiera dzieci Anny Przybylskiej na cmentarz, aby mogły po swojemu wszystko przemyśleć. Nie ukrywa, że dzieciaki nawzajem się wspierają i powoli próbują zrozumieć tę sytuację. Podkreśliła też, że Oliwia, Szymon i Jaś bardzo tęsknią za aktorką i często o nią pytają.
 

Polecamy: "Krysieńko, nie płaczcie, jeszcze na pewno się zobaczymy". Wspominamy Annę Przybylską.

 

Zobacz też: Jarosław Bieniuk zdradził bez kogo nie poradziłby sobie z trójką dzieci. Wiecie, o kim mówi?​

 

Mama Ani Przybylskiej zdradziła, czy Jarosław Bieniuk sprawdza się w roli ojca

Jarosław Bieniuk z dziećmi

Od jakiegoś czasu w opiece nad dziećmi pomaga mu Martyna Gliwińska

Martyan Gliwińska w szarej sukience