Kryzys w małżeństwie Anji Rubik?
ONS
Newsy

Kryzys w małżeństwie Anji Rubik i Sashy Knezevica?!

Co się dzieje w ich związku?

16 lipca Anja Rubik i Sasha Knezevic obdchodzili czwartą rocznicę ślubu. Kilka tygodni temu w mediach pojawiła się też plotka o ciąży jednej z najsłynniejszych modelek świata. Doniesienia prasy zdementowała wówczas menadżerka Anji, która nie zaprzeczyła jednak, że być może już wkrótce słynne małżeństwo modeli zdecyduje się na dziecko. Zobacz: Anja Rubik szykuje się do ciąży? "Już niedługo będą ogłaszać dobrą nowinę"

Tymczasem  jeden z magazynów właśnie poinformował o... kryzysie w małżeństwie Anji i Sashy. Jak donosi "Show" para oddaliła się od siebie, czego dowodem mają być nieobecność Sashy na urodzinach swojej żony. Okazuje się  również, że para spędza oddzielnie wakacje.
Znajomi pary twierdzą, że powodem nieporozumień w związku supermodelki jest kariera zawodowa. Sashę Knezevica frustruje ponoć fakt, że zarabia znacznie mnie niż żona, która wciąż jest jedną z najpopularniejszych topmodelek.

- On wciąż szuka pomysłu na siebie, a Anja jest tym już mocno zniecierpliwiona. Fakt, że ona osiąga coraz większe sukcesy, podczas gdy jego kariera stoi w miejscu, z pewnością im nie pomaga- czytamy w magazynie Show.

Myślicie, że małżeństwo Anji i Sashy rzeczywiście przechodzi kryzys?

Zobacz na Polki.pl: Anja Rubik jest w ciąży? Mamy komentarz modelki


Anja Rubik spędza święta z mężem, Sashą
Newsy
Anja Rubik i Sasha Knezevic wrócą do siebie? A może zdecydują się na rozwód? Mamy komentarz!
Anja Rubik i Sasha Knezevic wrócą do siebie? A może zdecydują się na rozwód? Mamy komentarz!

Anja Rubik i jej mąż Sasha Knezevic spędzili razem święta i sylwestra. Do tej pory pojawiały się informacje, że rozmawiają wyłącznie przez prawników, kłócą się o pieniądze ,  a rozwód to już kwestia czasu. Jednak, jak podał "Fakt", żeby ocieplić relacje, mama Anji kazała im spędzić razem świąteczny czas. A jak jest naprawdę? Dlaczego Anja i Sasha spędzali święta razem? Anja i Sasha cały czas pozostają w przyjacielskich i ciepłych relacjach, więc nie musieli ich ocieplać. Nie było między nimi żadnych kłótni, jak kłamliwie podawał Fakt, ani tym bardziej rozmów o rozwodzie. Oni nadal bardzo się przyjaźnią i są dla siebie ważni, więc nie mają problemu, żeby te ważne dni spędzać ze sobą. Tak jak mówiła Anja, rozstali się tymczasowo i czas pokaże co będzie dalej - mówi Party.pl Lucyna Szymańska, menadżerka Rubik. Czy Anja Rubik i Sasha Knezevic wrócą do siebie? Czy Anja i Sasha dadzą sobie drugą szansę? Skoro nie ma mowy o rozwodzie, to chyba wszystko wskazuje na to, że być może znowu częściej będziemy ich widywać razem. Choć para rozstała się, udało im się udowodnić, że wciąż mają dobre relacje.  I mamy nadzieję, że pokonają kryzys oraz pozostaną szczęśliwym małżeństwem.   Zobacz także:  Anja Rubik i Sasha Knezevic walczą o majątek? Mamy komentarz menadżerki modelki   Ostatnie wspólne zdjęcia Anji Rubik i Sashy z rodziną nad morzem:   End of the year dip :) celebrating life. A photo posted by Anja Rubik (@anja_rubik) on Dec 30, 2015 at 1:11pm PST   Anja Rubik z ukochaną sunią Charly, którą dostała od Sashy na urodziny:   Christmas Day cuddle 🎄🎄🎄 A photo posted by Anja Rubik (@anja_rubik) on Dec 25, 2015 at 12:42pm PST   Anja Rubik z rodziną i Sashą na świętach 2015:

Anja Rubik, Sasha Knezevic pozują do zdjęć na bankiecie
Eastnews
Newsy
Anja Rubik i Sasha Knezevic walczą o majątek? Mamy komentarz menadżerki modelki
Anja Rubik i Sasha Knezevic walczą o majątek? Mamy komentarz menadżerki modelki

To koniec miłości Anji Rubik i Sashy Knezevica? W ubiegłym tygodniu pojawiła się informacja, że para przeżywa kryzys, a nawet myśli już o rozwodzie! Kolejne doniesienia na temat Anji i Sashy dotyczą kwestii majątku. Jak podaje “Fakt”, para szykuje się do rozwodu, który może przebiegać w nerwowej atmosferze, bo będą walczyć o udziały w prestiżowym modowym magazynie „25”, który wspólnie stworzyli. Anja Rubik i Sasha Knezevic będą walczyć o majątek? “Anja nie chce rezygnować z magazynu, bo według niej sprzedaje się tylko dzięki niej” - mówi tabloidowi znajomy modelki. Anja podobno nie bierze pod uwagę pracy z mężem, a on sam też nie chce zrezygnować z magazynu, bo prawa do tytułu odkupił wraz z Rubik od swojego przyjaciela. “Uważa, że gdyby nie jego znajomości, to Anja nigdy by się nie zajęła prowadzeniem magazynu. Poza tym ma do niej żal za kryzys w ich związku. Magazyn miałby być dla niego pocieszeniem (...) Uważa, że praca nad tym magazynem jest spełnieniem jego marzeń i umacnia jego pozycję w świecie mody ” - dodaje informator gazety.   Ile w tym prawdy? Postanowiliśmy sprawdzić informację tabloidu u Lucyny Szymańskiej, menadżerki Anji Rubik. Co usłyszeliśmy? “Informacje o tym, że walczą o magazyn to totalna bzdura”. Jakie są obecnie relacje Anji i Sashy? “Anja i Sasha zdecydowali wspólne o tymczasowym rozstaniu. Pozostają w dużej przyjaźni. Nieprawdą jest, że złożyli papiery rozwodowe i nieprawdą jest, że rozmawiają przez prawników. Nadal się wspierają w swojej pracy i utrzymują ze sobą przyjacielskie kontakty” - mówi nam menadżerka modelki. Para zdecydowała o tymczasowym rozstaniu, nie złożyła jeszcze papierów rozwodowych. Czy to oznacza, że jeszcze nie wszystko stracone? Oby! Anja i Sasha to jedna z najpiękniejszych par w polskim i amerykańskim...

Anja Rubik, Sasha Knezevic pozują do zdjęć w studiu Dzień dobry TVN
Newsy
Co było powodem kryzysu w małżeństwie Anji Rubik i Sashy Knezevica?
Co było powodem kryzysu w małżeństwie Anji Rubik i Sashy Knezevica?

Separacja  Anja Rubik i Sasha Knezevic była szokiem dla wszystkich. Dlaczego para, która uchodziła za idealną postanowiła się rozstać? Ojciec Anji Rubik twierdzi, że to tylko przerwa w jej małżeństwie z Sashą Knezevicem , ale wszyscy czekali raczej na dziecko w tym związku niż rozstanie. Według znajomych pary, małżeństwo za bardzo różniło się charakterami: Rubik jest najbardziej konkretną osobą jaką znam. Ma twarz i ciało kobiety, ale umysł twardego faceta. Nigdy się nad sobą nie rozczula, nie żali, nie płacze i lubi mieć nad wszystkim kontrolę. To ona zdecydowanie nosi spodnie w tym związku - zdradza znajoma pary.   Ciągle rozłąki - Anja mieszka w Nowym Jorku, a Sasha w Los Angeles - nie przyczyniły się do poprawy relacji w ich małżeństwie. Do tego doszły podobno częste kłótnie przez telefon i „ciche tygodnie”. A od takiego stanu do separacji jest krótka droga.  Anja Rubik i Sasha Knezevic - przerwa w małżeństwie? A jeszcze kilka miesięcy temu nic nie wskazywało na kryzys w związku Anji Rubik i Sashy Knezevica. Ona – piękna, szczęśliwa, uśmiechnięta. On – nieziemsko przystojny, wpatrzony w nią jak w obrazek. Caly czas idealnie prezentują się razem na billboardach reklamowych jednej z firm obuwniczych, które jesienią pojawiły się w każdym większym mieście w Polsce. Po tej sesji Anja i Sasha polecieli na kolejne wspólne zdjęcia do Paryża, a potem wzięli we dwoje udział w jeszcze jednej sesji, tym razem dla znanego producenta biżuterii. To było siedem miesięcy temu.    Widziałem się z nimi w Paryżu i jeżeli tak zachowuje się para, która przechodzi kryzys, to chyba wszystkie małżeństwa powinny się rozwodzić – żartował przyjaciel pary, fotograf Marcin Tyszka , komentując krążące już wtedy plotki o rychłym końcu związku Rubik i Knezevica. Anja Rubik ma wystąpić w Dzień Dobry...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner