16 lipca Anja Rubik i Sasha Knezevic obdchodzili czwartą rocznicę ślubu. Kilka tygodni temu w mediach pojawiła się też plotka o ciąży jednej z najsłynniejszych modelek świata. Doniesienia prasy zdementowała wówczas menadżerka Anji, która nie zaprzeczyła jednak, że być może już wkrótce słynne małżeństwo modeli zdecyduje się na dziecko. Zobacz: Anja Rubik szykuje się do ciąży? "Już niedługo będą ogłaszać dobrą nowinę"

Reklama

Tymczasem jeden z magazynów właśnie poinformował o... kryzysie w małżeństwie Anji i Sashy. Jak donosi "Show" para oddaliła się od siebie, czego dowodem mają być nieobecność Sashy na urodzinach swojej żony. Okazuje się również, że para spędza oddzielnie wakacje.
Znajomi pary twierdzą, że powodem nieporozumień w związku supermodelki jest kariera zawodowa. Sashę Knezevica frustruje ponoć fakt, że zarabia znacznie mnie niż żona, która wciąż jest jedną z najpopularniejszych topmodelek.

- On wciąż szuka pomysłu na siebie, a Anja jest tym już mocno zniecierpliwiona. Fakt, że ona osiąga coraz większe sukcesy, podczas gdy jego kariera stoi w miejscu, z pewnością im nie pomaga- czytamy w magazynie Show.

Myślicie, że małżeństwo Anji i Sashy rzeczywiście przechodzi kryzys?

Reklama

Zobacz na Polki.pl: Anja Rubik jest w ciąży? Mamy komentarz modelki

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama