Melania Trump, Ivana Trump, Marla Maples pozują do zdjęć z Donaldem Trumpem
Eastnews
1/11
Melania Trump, Ivana Trump, Marla Maples pozują do zdjęć z Donaldem Trumpem
Eastnews
  1. Donald Trump wygrał wybory prezydenckie w USA! Kandydat Partii Republikańskiej pokonał w walce o fotel prezydenta USA Hillary Clinton. Świat jest w szoku, bo Trump nigdy nie uchodził za faworyta w wyścigu o Biały Dom, ale jednak to on zastąpi Baracka Obamę. Kim jest nowy prezydent? To miliarder, przedsiębiorca, właściciel licznych nieruchomości w Stanach Zjednoczonych, w tym słynnego Trump Tower w Nowym Jorku, w którym sam mieszka. Jego flagową inwestycją były trzy kasyna w Atlantic City, posiada też nieruchomości w Nowym Jorku i Chicago - liczne hotele, restauracje, kasyna, apartamentowce. 

  2.  

  3. Donald Trump wycenia swój majątek na 10 miliardów dolarów. „Jestem tak bogaty, że nikt mnie nie kupi, tak jak innych polityków. Mogę pozwolić sobie na niezależność. Sam finansuję swoją kampanię”, zapewniał Trump.  Ale wyborców nie mniej od jego majątku i licznych biznesów interesuje życie prywatne miliardera. A jest się czym ekscytować! Trump ma na swoim koncie liczne romanse, dwa nieudane małżeństwa, a teraz u boku trzecią żonę, młodszą o 24 lata Melanię Trump. Nie wspominając już o gromadce dzieci. 

Jak wyglądały wszystkie jego małżeństwa? Jaką suknię miała na sobie Melania w dniu ślubu z Donaldem? Ile Trump wydawał rocznie na suknie Ivany? Dowiesz się wszystkiego w naszej galerii!

 

ZOBACZ: Pierwsze przemówienie Donalda Trumpa: "Będę prezydentem dla wszystkich Amerykanów" Co jeszcze zapowiada?

2/11
Melania z synkiem Barronem
East News
  1. Jeszcze przed wynikami wyborów prezydenckich, zachodnie media słusznie podkreślały, że jeśli Donald Trump miałby naprawdę zamieszkać w Białym Domu, to pani Trump byłaby pierwszą w historii żoną prezydenta, którą świat mógł podziwiać… nago. Melania, zanim została żoną miliardera, pracowała jako modelka i bynajmniej nie miała problemów z pozowaniem w negliżu. Przyszłego męża poznała w 1998 roku na przyjęciu podczas Nowojorskiego Tygodnia Mody. „Był czarujący. Zaiskrzyło między nami. Przyszedł z osobą towarzyszącą, więc kiedy poprosił mnie o numer telefonu, powiedziałam, że go nie podam, ale żeby dał mi swój, to kiedyś może zadzwonię”, wyznała Barbarze Walters.

3/11
Donald Trump, Melania Trump
ONS

Siedem lat później para wzięła ślub, o którym pisały media na całym świecie. Wesele odbyło się w prywatnej posiadłości Trumpów na Florydzie, a bawili się na nim m.in. państwo Clintonowie, Oprah Winfrey i brytyjski następca tronu – książę Karol.

4/11
Melania Trump
Getty Images

Melania miała na sobie suknię Diora wartą, bagatela, 200 tysięcy dolarów, a koszt wesela ostrożnie szacowano na kilka milionów dolarów! To akurat nikogo nie dziwiło, bo Trump nigdy nie ukrywał swojej miłości do przepychu.

5/11
Ivana Trump, Donald Trump  jeszcze jako małżeństwo
Eastnews

Epatowanie bogactwem stało się jego wizytówką już w latach 80. Wraz z pierwszą żoną Ivaną byli najbardziej kolorową parą nowojorskich salonów. Ambicją Donalda było, aby jego żona stanowiła obiekt pożądania. Fundował jej najdroższe kreacje, obdarowywał drogocenną biżuterią. Jak pisały gazety, tylko na same suknie Ivany wydawał rocznie 1,5 miliona dolarów! Ta przyznała jednak z żalem, że jest już zmęczona tym, że musi wiecznie wyglądać jak dwudziestolatka, bo „The Donald”, jak nazywała męża, nie akceptuje starszych kobiet.

6/11
Ivana Trump z dziećmi  - Ivanka, Donald Jr., Eric
Eastnews

Trumpowie doczekali się trójki dzieci: Donalda Juniora, Ivanki i Erica.

7/11
Marla Maples i Donald Trump - zdjęcie ze ślubu
Eastnews

Zgodnie z przewidywaniami dziennikarzy (i samej Ivany) ich małżeństwo rozpadło się, zanim żona Donalda skończyła 40 lat. Powód? O 14 lat młodsza od miliardera aktorka Marla Maples. „Nie ma żadnego znaczenia, co piszą o tobie w gazetach, kiedy masz przy boku seksowną dupeczkę”, skomentował plotki o swoim romansie sam Trump w wywiadzie dla „Esquire”, po czym zabrał kochankę do Aspen, gdzie… natknęli się na Ivanę! I to na oczach paparazzich, co jeszcze bardziej podgrzało atmosferę.

8/11
Ivana Trump
ONS

Na rozwodzie z mężem Ivana wyszła rewelacyjnie – w wyniku ugody dostała 20 milionów dolarów (w 1992 roku kwota wręcz niewyobrażalna!), posiadłości w Connecticut i na Florydzie oraz alimenty w wysokości 350 tysięcy dolarów rocznie.

9/11
Donald Trump i Ivana Trump
ONS

„Mam radę dla wszystkich kobiet w mojej sytuacji: nie bierzcie tego do siebie. Bierzcie wszystko!”, skomentowała swój rozwód Ivana, która szybko stała się przykładem dla innych Amerykanek, jak oskubać męża ze znacznej części majątku. Rozwód zaszkodził też reputacji Trumpa, który otarł się o bankructwo i potrzebował kilku lat, aby odbić się od dna. 

10/11
Marla Maples, była żona Donalda Trumpa
EastNews

Na jego szczęście Marla go nie opuściła. Para doczekała się córki. „Kochałam tego człowieka”, wyznała potem aktorka. Ale miłości Donalda wystarczyło tylko na kilka lat. Tuż przed czwartą rocznicą ślubu byli już rozwiedzeni. Później w jego życiu pojawiła się Melania. 

11/11
Donald Trump, Melania Trump i Barron Trump
Getty Images

Teraz Donald Trump jest bardzo szczęśliwy w związku z Melanią, którą poznał w 1998 roku. 22 stycznia 2005 roku wzięli ślub, a rok później przyszedł na świat ich syn Barron. W styczniu Melania zostanie Pierwszą Damą USA. Sprawdzi się w nowej roli? Wkrótce się przekonamy!

Więcej na temat Donald Trump Melania Trump