Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Karolina Malinowska o nagim Tomaszu Karolaku
ONS
Newsy

Malinowska zniesmaczona nagim Karolakiem. Reakcja jej syna na widok aktora była bezcenna

Mały mistrz ciętej riposty

Wczoraj odbyła się coroczna gala "Złote Węże" podczas których rozdano "nagrody" dla najgorszych aktorów i produkcji w polskim show-biznesie.
Wśród zaproszonych gości znalazł się Tomasz Karolak, który swoim zachowaniem wywołał spore zamieszanie.

Aktor znany m.in. z serialu "Rodzinka.pl" wkroczył na scenę w przebraniu węża aby nagrodzić wyróżnionych w plebiscycie aktorów. Przebranie najwyraźniej nie wystarczyło w zrobieniu show, dlatego też zadowolony z siebie Karolak postanowił rozebrać się przed publicznością. Zobacz: Złote Węże 2015 dla NAJGORSZYCH gwiazd kina rozdane!

kontrowersyjne wystąpienie Tomasza Karolaka wprawiło w zakłopotanie m.in. Karolinę Malinowską, która na Facebooku zamieściła zdjęcie z imprezy z wymownym opisem.

Co sądzicie o zachowaniu Karolaka?

Karolina Malinowska promuje płyn Oilatum Baby


Tomasz Karolak nago na Złotych Wężach 2015


Tomasz Karolak bez majtek i w samych adidasach na Złotych Wężach 2015:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Barbara Kurdej-Szatan o Złotych Wężach
ONS
Newsy
Kurdej-Szatan znalazła przeznaczenie dla Złotego Węża: Moja córka będzie miała do zabawy
Aktorka miała inne wyobrażenie o statuetce

Kilka tygodni temu rozdano Złote Węże dla najgorszych aktorek, aktorów i wyprodukowanych filmów. Podczas gali wrażenie próbował zrobić Tomasz Karolak, które kompletnie nagi z poduszkami pojawił się na scenie. Zobacz:  Tomasz Karolak bez majtek i w samych adidasach na Złotych Wężach. Szczyt żenady? Jak nie trudno się domyślić wiele nominowanych do tej statuetki gwiazd się nie pojawiło. Redakcja Na Językach postanowiła dotrzeć do tych osób, które nie odebrały swoich nagród. W związku z tym przed kamerami Złotego Węża dostała Barbara Kurdej-Szatan . Aktorka zareagowała dość dziwnie na statuetkę. Od razu też znalazła rozwiązanie, co można z nią zrobić: O jaka brzydka. W telewizji o wyglądała trochę inaczej. No cóż, dziękuję. Moja córka będzie miała się czym bawić.  Jak widać nie warto było się przygotowywać na galę i tracić cenny czas. Zobacz:  Barbara Kurdej-Szatan w walentynkowej sesji z mężem w "Vivie!" Kolejna wpadka modowa Kurdej-Szatan:

Tomasz Karolak wściekły na Tomasza Kina
ONS
Newsy
Karolak grozi znanemu dziennikarzkowi: Należy ci się wp****l
Kto i co go tak rozwścieczyło?

Tomasz Karolak to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów komediowych. Karolak prowadzi też swój teatr i raczej nie może narzekać na brak nowych propozycji zawodowych. Przypomnijmy: Wiemy co zastąpi "Rodzinkę.pl". W nowym hicie zagra Tomasz Karolak Dużo więcej kontrowersji wzbudza jego życie prywatne, szeroko komentowane przez tabloidy i brukowce. Jego związek z Violą Kołakowską  w świetle wspólnie udzielonych wywiadów może niektórych dziwić, ale gwiazdor nic sobie z tego nie robi. W ostatnim odcinku "Magla Towarzyskiego" Tomasz Kin nazwał jednak Kołakowską "surogatką" Karolaka, a to bardzo rozwścieczyło aktora - do tego stopnia, że grozi w niecenzuralnych słowach dziennikarzowi na swoim Facebooku. Jeśli Tomasz Kin w swoim juz niemodnym juz programie pt Magiel Towarzyski nazwał Violke Kolakowską "surokatką"-jeśli to prawda -to mu jebne ze sie gnoj nie pozbiera. Tomeczku jesteś burakiem i do Wojewódzkiego nigdy nie doskoczysz bo Ci klasy brakuje.A za obrażanie mojej rodziny należy Ci sie wpierdol. I podaj mnie za pogróżki do sadu - napisał Karolak. Sprawę szybko skomentowała współprowadząca "Magiel", Karolina Korwin Piotrowska . Kolejny hit poranka. talon na balon dla tego, kto zna słowo "surokatka" - wyśmiała na swoim Facebooku dziennikarka. Szykuje się zatem kolejna wojna w show-biznesie. Kin przesadził nazywając tak partnerkę Karolaka? Korwin parodiuje "Miłość na bogato":

Tomasz Karolak zamknie swój teatr?
ONS
Newsy
Teatr Tomasza Karolaka bankrutuje? Odwołane spektakle
Będzie „restrukturyzacja” zespołu

To chyba jedna z najbardziej zaskakujących informacji w środowisku aktorskim! Tomasz Karolak będzie musiał zamknąć swój warszawski teatr IMKA na Placu Trzech Krzyży! Dlaczego? Wszystko przez wycofanie się sponsorów! Żeby utrzymać interes Karolakowi brakuje aż 3 mln złotych! Jeśli ich nie zdobędzie, IMKA będzie działać tylko do końca grudnia. IMKA odwołuje plany repertuarowe na sezon 2015/2016. Powodem jest wycofanie się sponsorów ze współpracy z teatrem. IMKA jest teatrem prywatnym i działa wyłącznie dzięki współpracy z firmami, instytucjami oraz osobami prywatnymi . Brak środków finansowych na dalszą działalność artystyczną spowoduje zamknięcie warszawskiej sceny przy pl. Trzech Krzyży. Potrzebne 3 mln złotych - czytamy na funpage'u teatru Zobacz: Kuba Wojewódzki szydzi z Tomasza Karolaka. O co poszło tym razem Karolak zapewnia, że robi wszystko, aby uratować scenę. Nie chce jednak dopuścić do sytuacji, że nie będzie miał jak zapłacić twórcom i aktorom: Z końcem sierpnia zarząd teatru podjął kroki, mające na celu zmniejszenie bieżących kosztów działalności. Odwołane zostały spektakle zaplanowane na jesień bieżącego roku, nawet tak uwielbiane przez publiczność IMKI jak „Kwartet” czy „Dzienniki”. Bez wsparcia finansowego ze strony sponsorów teatru, IMCE grozi zamknięcie z końcem grudnia 2015 roku. – Nie chcemy dopuścić do sytuacji, w której nie będziemy w stanie pokryć naszych zobowiązań względem aktorów i twórców współpracujących z teatrem. – mówi Tomasz Karolak, założyciel i dyrektor artystyczny IMKI – Podjęliśmy też trudne kroki związane z restrukturyzacją zespołu. Robimy wszystko, aby uratować naszą scenę. Niestety bez pozyskania sponsora nie przetrwamy. Na naszą działalność w sezonie potrzebujemy co najmniej 3 mln złotych - tłumaczy aktor. W teatrze IMKA występowali m.in....

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner