Małgosia z Rolnik szuka żony w niebieskiej sukience z Pawłem

Małgosia z "Rolnik szuka żony" zdradziła, ile przytyła w ciąży! Udało jej się wrócić do formy?

Małgosia z Rolnik szuka żony w niebieskiej sukience z Pawłem

Małgosia Borysewicz w lutym po raz pierwszy została mamą. Jedna z najpopularniejszych par z programu "Rolnik szuka żony" na świecie powitała synka Ryszarda. Szczęśliwi rodzice często publikują zdjęcia z dzieckiem, ale rolniczka ostatnio przyznała, że chce wrócić do formy sprzed ciąży. Okazuje się, że nie jest to wcale tak łatwe, jak myślała. Przyznała też, ile przytyła w czasie ciąży. Zobaczcie, czy udało jej się już zgubić wszystkie dodatkowe kilogramy...

Ile Małgosia Borysewicz przytyła w ciąży?

Małgosia Borysewicz często dzieli się ze swoimi obserwatorami, tym co aktualnie dzieje się w jej życiu. Ostatnio sporo miejsca poświęca na swoją nową dietę, która ma ją przybliżyć do uzyskania idealnej figury. 

Jakiś czas temu zaczęłam ćwiczyć, ale nie jest to takie proste. I sama jestem zaskoczona tym, że nie jest mi tak łatwo wrócić do formy - przyznała szczerze na Instastories.

Okazuje się, że najtrudniejsze w zdrowym stylu życia jest odstawienie węglowodanów:

Najtrudniejsze jest to, że ciężko się pożegnać z węglowodanami- dodała z żalem rolniczka.

Małgosia Borysewicz zdecydowała się pójść o krok dalej i postanowiła zdradzić, ile przytyła w ciąży. Do tej pory nie ujawniała tej informacji, mimo wielu pytań od fanek:

Chwila prawdy. Przyznam Wam się ile przytyłam w ciąży. Uwaga, uwaga, w ciąży przytyłam równe 20 kilogramów. W chwili obecnej wróciłam do wagi sprzed ciąży. Dalszą dietę stosuje dlatego, że chciałabym jeszcze dwa kilogramy schudnąć i przywrócić dawną proporcję. 

 

Komu Małgosia zawdzięcza utratę dodatkowych kilogramów?

Okazuje się, że mąż uczestniczki hitowego show TVP 1, Paweł, uważa, że to dzięki niemu jego żona jest w tak świetnej formie. W filmiku opublikowanym na Instastories Małgosi mężczyzna ze śmiechem dodał:

Tak naprawdę to jest moja zasługa, że moja żona tak schudła – mówi Paweł.

Trzeba przyznać, że rolniczka wygląda doskonale i dba o siebie. Zbędne kilogramy już zrzucone, teraz pozostaje walczyć o idealną figurę! Życzymy wytrwałości w postanowieniu!

Zobacz takżeMałgosia z "Rolnik szuka żony" wspomina poród! "Czy bolało? Tak!"

 

Małgosia Borysewicz, Rolnik szuka żony, Paweł Borysewicz
instagram

Małgosia Borysewicz często publikuje swoje zdjęcia na Instagramie

Małgosia Borysewicz w krótkiej sukience
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dziś Piotr Adamski ma 36 lat. Wiemy jak wygląda i czym się zajmuje!

zobacz 00:59