Małgosia z Rolnik Szuka Żony z Pawłem
Instagram

Małgosia z "Rolnik szuka żony" wspomina poród! "Czy bolało? Tak!"

Małgosia z Rolnik Szuka Żony z Pawłem
Instagram

Małgosia Borysewicz (dawniej Sienkiewicz) to jedna z najpopularniejszych rolniczek w Polsce. Wszystko za sprawą programu "Rolnik szuka żony", w którym 28-latka wzięła udział. Małgosia na antenie TVP poznała swojego męża i od sierpnia 2018 roku spełnia się w roli żony. Rolniczka pod koniec lutego po raz pierwszy została mamą i o urokach macierzyństwa, a także o porodzie, opowiada na swoim Instagramie. 

Małgosia z Rolnika wspomina poród

Małgosia Borysewicz i Paweł Borysewicz pod koniec lutego przywitali na świecie synka. Chłopiec otrzymał na imię Ryszard i jest oczkiem w głowie rodziców. Do tej pory rolniczka nie mówiła za dużo o nowej  dla siebie sytuacji. Ale gdy Rysio skończył miesiąc, zrobiła wyjątek dla fanów.

Ten ważny czas dla każdej kobiety minął błyskawicznie, czułam się (w ciąży - red.) dobrze. Czemu waga i te inne duperele były dla mnie mniej ważne? Bo uważam że być w ciąży to jedno, donosić ją to 2, urodzić zdrowego synka to 3 - zaczęła Małgosia.

 

Dodała, że "rolnicza strona rodzicielstwa" ma wiele plusów i może liczyć na wsparcie bliskich, którzy pomagają jej w gospodarstwie. Małgosia opowiedziała również o samym porodzie. Nie wspomina go najlepiej, jednak widok zdrowego Rysia wszystko jej wynagrodził. 

Świeże powietrze wpływa na nas ostatnio magicznie. Dla nas to niesamowicie ważne by ten czas wspólnie wykorzystać na maksa. Czy bolało? Przed tak, czy w trakcie porodu? Tak, czy po? Tak, czy już zapomniałam? Nie i nie chcę, bo moment gdy zobaczyliśmy nasze dziecko na brzuszku zapamiętam do końca życia. Czy już się ogarnęłam? Tak, a nie byłam?  - czytamy we wpisie Borysewicz. 

Rolniczka dodała, że wraz z mężem wkraczają odrobinę dojrzalsi w wiosnę. Fani życzą jej i Pawłowi mnóstwo cierpliwości i jak najwięcej przespanych nocy. I my również przyłączamy się do tych życzeń.  

Synek Małgosi ma na imię Ryszard 

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" zdradziła, jaką jest mamą
Instagram

Małgosia i Paweł małżeństwem są od 2018 roku 

Małgosia z "Rolnik szuka żony" i Paweł Borysewicz w eleganckich strojach

Zobacz także: Małgosia z "Rolnik szuka żony" zmieniła fryzurę? Zobaczcie, jak wygląda z burzą loków na głowie! 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17