Małgosia i Paweł z Rolnik szuka żony
mat. prasowe

Małgosia z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się kolejnym zdjęciem ze swoim synkiem! Uczestniczka czwartej edycji programu o poszukujących miłości rolnikach została mamą zaledwie kilkanaście dni temu. Syn Małgosi i Pawła przyszedł na świat dokładnie 27 lutego. 

Daliśmy radę! Nasz wcale nie taki malutki owoc jest w naszych rękach! Boże dziękujemy za Rysia - pisała wówczas świeżo upieczona mama. 

Ostatnio Małgosia pokazała, jak razem z mężem spędzają czas ze swoim synkiem, a teraz w sieci pojawiło się kolejne zdjęcie z maleństwem! Tym razem świeżo upieczona mama pokazała fotkę ze spaceru z małym Rysiem.

Jaki wózek wybrała rolniczka?

Małgosia opublikowała na Instagramie zdjęcia ze spaceru z synkiem, który na zdjęciu śpi w foteliku samochodowym. Młoda mama zdradziła, że spacer był spontanicznym pomysłem, więc możemy się domyślać, że chłopiec zasnął w trakcie jazdy samochodem a rodzice, żeby nie budzić syna, zamontowali fotelik na stelażu wózka. Nie wiemy więc jeszcze jak wygląda wózek małego Rysia, ale wiemy już jakiej jest marki. Małgosia wybrała wózek i fotelik firmy Mima - za zestaw 3 w 1 (gondola, spacerówka i fotelik) trzeba zapłacić ok. 4,5 tysiąca złotych. 

Jak nowe zdjęcie Małgosi z synkiem komentowali internauci? Fani rolniczki zwrócili uwagę nie tylko na wózek dziecka, ale i na świetny wygląd młodej mamy.

Ale RyS ma bryke wypasiona 🤗
Widać że dzidzi daje spać bo mama pełna vigoru i blasku 😍😍😍 ślicznie 💓💓💓 buziole 😘
Gosia teraz to już przesadziłaś 🙈 Chwila po porodzie,a Ty taka fit?😛😘- komentują internauci.

Zobaczcie zdjęcia Małgosi i jej syna!

Zobacz także: Pokoik dla dziecka Małgosi z "Rolnik szuka żony" jest śliczny. Spójrzcie tylko na te mebelki!

Małgosia z "Rolnik szuka żony" z synem na spacerze.

 

Rolniczka urodziła 27 lutego.

Instagram
 

Więcej na temat Rolnik szuka żony