Małgosia z Rolnik szuka żony pokazała zdjęcie z przygotowań do ślubu Rolnik szuka żony - Małgosia i Paweł Małgosia z Rolnik szuka żony pokazała zdjęcie z przygotowań do ślubu Marta Manowska komentuje ślubne plany Małgosi i Pawła w "Rolnik szuka żony"
Małgosia z Rolnik szuka żony pokazała zdjęcie z przygotowań do ślubu
Instagram
Przyszła panna młoda wygląda obłędnie
1/4
Małgosia z Rolnik szuka żony pokazała zdjęcie z przygotowań do ślubu
Instagram

 

Ślub Małgosi i Pawła z "Rolnik szuka żony" zbliża się wielkimi krokami! Zaledwie kilka tygodni temu para ogłosiła, że wkrótce powie sobie sakramentalne TAK. Rolniczka poznała swojego narzeczonego na planie czwartej edycji hitu TVP i jak widać, ich miłość trwa w najlepsze! Para nie tylko zdecydowała się na ślub, ale również spodziewa się pierwszego dziecka. Zanim jednak maleństwo pojawi się na świecie zakochani będą ślubować sobie miłość i wierność. 

Fani programu "Rolnik szuka żony" z pewnością zastanawiają się, jak w dniu ślubu będzie prezentować się Małgosia. Jaką wybierze kreację i czy pokaże zdjęcia z uroczystości? Tego wciąż nie wiemy, teraz jednak rolniczka pokazała zdjęcie z przygotowań do ślubu, na którym pozuje w bardzo seksownej sukni! Zobaczcie sami, jak prezentuje się przyszła panna młoda! 

 

Zobacz także: SPRAWDŹ 10 PROPOZYCJI ELEGANCKICH, PROSTYCH I PIĘKNYCH SUKIENEK NA WESELE DLA KOBIET W CIĄŻY!

2/4
Rolnik szuka żony - Małgosia i Paweł
Mat. promocyjne

 

Według naszych informacji ślub Małgosi i Pawła odbędzie się jeszcze w tym miesiącu! Teraz rolniczka, która znalazła swoją miłość w programie "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie  z przygotowań do uroczystości! 

Zobaczcie sami, jak prezentuje się w długiej sukni z głębokim dekoltem i seksownym rozcięciem! 

 

Zobacz także: OKAZUJE SIĘ, ŻE DO ŚLUBU MOŻESZ UBRAĆ SIĘ W BERSHCE I TO ZA JEDYNE 160 ZŁ

3/4
Małgosia z Rolnik szuka żony pokazała zdjęcie z przygotowań do ślubu
Instagram

 

Ciężarna Małgosia pokazała nowe zdjęcie na InstaStories. 

Przygotowania - napisała pod fotką. 

Przyszła panna młoda pozuje w długiej, seksownej sukni z głębokim dekoltem i rozcięciem w spódnicy. Małgosia wygląda pięknie! Czy jej suknia ślubna będzie równie seksowna? 

 

Zobacz także: "Rolnik szuka żony" połączył już wiele par! Która z nich jest twoją ulubioną? GŁOSUJ!

4/4
Marta Manowska komentuje ślubne plany Małgosi i Pawła w "Rolnik szuka żony"
Instagram

 

Ostatnio w rozmowie z nami Marta Manowska przyznała, że dostała już zaproszenie na ślub Małgosi i Pawła. Co o parze mówiła nam wówczas prowadząca "Rolnik szuka żony"? Zobacz > Marta Manowska zdradza plany Małgosi i Pawła! "Usłyszałam od nich wspaniałą nowinę"

Więcej na temat Rolnik szuka żony