Małgosia z "Rolnik szuka żony" i Paweł Borysewicz w eleganckich strojach

Małgosia z "Rolnik szuka żony" szykuje się do chrzcin syna! Spójrzcie na nowe zdjęcie rolniczki

Małgosia z "Rolnik szuka żony" i Paweł Borysewicz w eleganckich strojach

Dokładnie 2 miesiące temu Małgosia i Paweł z czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony" zostali rodzicami. Na świecie pojawił się wówczas synek pary, mały Ryś. Od tamtej chwili szczęśliwa mama chętnie publikuje w sieci zdjęcia chłopca i pokazuje swoim fanom, jak spędza z nim czas. Teraz okazuje się, że szczęśliwa rodzinka szukuje się do chrzcin syna! Małgosia opublikowała w sieci swoje nowe zdjęcie i zamieściła tajemniczy wpis w którym podziękowała internautom za miłe wiadomości. Rolniczka przygotowała również małą zagadkę dla swoich fanów.

Małgosia szykuje się do chrzcin dziecka

Małgosia Borysewicz opublikowała swoje nowe zdjęcie na Instagramie. Rolniczka pozuje w czarno-białym dresie i szpilkach na wysokim obcasie. Zobaczcie, jak podpisała nową fotkę!

Dziewczyny kochane dzięki za ostatnie dodające motywacji wiadomości! Czyli jednak z naszą kobiecościa nie jest źle - może i jesteśmy wredne, ale czasem mówimy ludzkim głosem 😁 uczesana dziś nie 😊 życzę Wam fajnego weekendu. P. S mała zagadka - mam w domu 4 babcie, jak to możliwe i z jakiego powodu😂? Dziadzia jest jeden, ale daje radę 😊

Jedna z internautek zapytała, czy 4 babcie w domu nie oznaczają przypadkiem chrzcin synka rolniczki... Małgosia potwierdziła, że rzeczywiście szykuje się uroczystości. 

-Pewnie szykuja sie chrzciny :) 2 babcie Twoje i 2 Pawła :) - skomentowała jedna z internautek.
-tak, zgadza się 😁- odpowiedziała Małgosia.  

Kto wie, być może wkrótce Małgosia pokaże, jaką kreację przygotowała na chrzciny syna. Czekamy również na zdjęcia małego Rysia! Tymczasem zobaczcie nowe zdjęcie rolniczki.

Małgosia pokazała swoje nowe zdjęcie.

Małgosia z Rolnik szuka żony w dresie
Instagram

Rolniczka szykuje się do chrzcin syna. 

Wpis i komentarze na profilu Małgosi z Rolnik szuka żony
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13