Martyna Wojciechowska i Małgosia Rozenek

Małgosia Rozenek i Martyna Wojciechowska OSZUKANE! Mocne wpisy gwiazd: Sprawą zajmuje się policja

Martyna Wojciechowska i Małgosia Rozenek

 

Martyna Wojciechowska i Małgorzata Rozenek Majdan zostały oszukane przez jedną z firm. Wizerunek obu pań został wykorzystany przez producenta środków na odchudzanie. Obie gwiazdy TVN zamieściły w sieci ostre wpisy, stanowczo odcinają się od "reklam" z ich udziałem!

 

NIE MA, NIE BYŁO i NIGDY NIE BĘDZIE cudownego środka na odchudzanie !!! Od kilku dni dostaję od Was niepokojące wiadomości o tym, że w sieci znowu pojawiły się reklamy z moim udziałem, w których polecam specyfik Choco Lite. Stanowczo to DEMENTUJĘ❗Nie stosuję tego środka, a firma go produkująca BEZPRAWNIE wykorzystuje mój wizerunek i przytacza moje rzekome wypowiedzi. Sprawą zajmuje się Policja. ❌NIE KUPUJCIE TEGO PRODUKTU❌Nie znam jego składu a źródła jego pochodzenia i dystrybucji są co najmniej podejrzane. Możecie mocno zaszkodzić swojemu zdrowiu!  JEDYNĄ SKUTECZNĄ metodą na odchudzanie jest ZBILANSOWANA DIETA i RUCH 💧🥒🤸‍♀ Bardzo dziękuję Wam za czujność i blokowanie tych reklam 🙏 Podajcie dalej i nie dajcie się oszukać - napisała Martyna Wojciechowska.

 

Sprawą zajmuje się oczywiście policja. Małgorzata Rozenek Majdan jest wstrząśnięta i apeluje do swoich fanów, aby uważali na reklamę tego specyfiku:

 

Kochani! Sprawa jest bardzo ważna, bo dotyczy zdrowia i wielkiego oszustwa. Od kilku tygodni otrzymuję od Was pytania, czy rzeczywiście schudłam, dzięki koktajlom Choco Lite. ‼️‼️ABSOLUTNIE NIE‼️‼️Sprawa już została zgłoszona do właściwych organów, aby zaprzestano ❗️BEZPRAWNIE WYKORZYSTYWAĆ MÓJ WIZERUNEK W REKLAMIE SPECYFIKU❗️ NIE DAJCIE SIĘ NA TO NABRAĆ‼️‼️ Wszystkim czujnym osobom bardzo dziękuje za pomoc. I pamiętajcie, że dieta i aktywność fizyczna są kluczem do dobrej sylwetki. Miłego dnia!

 

Zobacz także: "Forbes" opublikował listę 25 najcenniejszych polskich gwiazd! Bez Rozenek, Sochy, Lewandowskich, Dody czy Górniak! 

 

Małgorzata Rozenek i Martyna Wojciechowska oszukane

Małgorzata Rozenek i Martyna Wojciechowska oszukane

 

Ile wzrostu ma Małgorzata Rozenek?
Instagram

Przeładuj

Syn Małgorzaty Rozenek jest najpopularniejszym dzieckiem na Instagramie!

zobacz 02:22