Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Małgorzata Borysewicz z "Rolnik szuka żony" na nowych zdjęciach
Facebook
Newsy

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" pokazała śpiącego synka. To bezpieczna pozycja dla dziecka?

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" przez jakiś czas nie pokazywała swojego synka w mediach społecznościowych. Jednak od jakiegoś czasu coraz częściej publikuje ich rodzinne zdjęcia z Rysiem i już nie zakrywa twarzy dziecka. Teraz zdecydowała się pokazać urocze zdjęcie śpiącego chłopca. Okazuje się, że maluch śpi w dosyć nietypowej pozycji. Zobaczcie!

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Małgorzata Borysewicz pokazała zdjęcie śpiącego synka!

Jedna z najpopularniejszych rolniczek w Polsce w programie "Rolnik szuka żony" znalazła miłość. W sierpniu 2018 para wzięła ślub, a w lutym na świat przyszedł ich syn, Ryszard. Chłopiec ma już 8 miesięcy i jest oczkiem w głowie swoich rodziców. Jakiś czas temu szczęśliwa mama przyznała:

Rysio jest już taki słodki i kontaktowy, każdego dnia zmienia się w gadulkowego śmieszka. Moment, gdy po jedzonku przekreca się na wszystkie strony brzusiem i dupka do góry, to np. od dziś. Jaram się tymi momentami, choć do niedawna nie miało to dla mnie szczególnego znaczenia - wyznała na Instagramie Małgosia z "Rolnik szuka żony".

Teraz rolniczka zdecydowała się pokazać zdjęcie śpiącego dziecka. I zdradziła, że jej syn uwielbia spać w takiej pozycji i dodała, że ma to po mamie. Spójrzcie na urocze zdjęcie Rysia!

MAłgosia z Rolnika pokazała śpiącego syna
Instagram

Na zdjęciu widać, że chłopiec śpi na brzuchu i jest wtulony w poduszkę. Cz to bezpieczna pozycja do snu dla niemowlaka? Tu pojawia się wiele kontrowersji! Specjaliści podkreślają, że spanie na brzuchu może nieść ze sobą ryzyko uduszenia, dlatego trzeba uważać, aby dziecko nie zatkało sobie nosa i buzi np. miękkim kocykiem. Małgosia Borysewicz z pewnością o tym wie, dlatego znajduje się w pobliżu tak śpiącego dziecka!

Niedawno Paweł i Małgosia świętowali rocznicę ślubu!

Małgosia i Paweł świętowali pierwszą rocznicę ślubu
Instagram/Małgosia Borysewicz

Małgosia z synkiem uwielbiają spacery!

Małgosia Borysewicz z
Instagram

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Małgorzata Borysewicz z "Rolnik szuka żony" na nowych zdjęciach
Facebook
Newsy
Jak mieszka Małgosia Borysewicz z mężem i synkiem? Zobaczcie jej dom!
Małgorzata Borysewicz z "Rolnik szuka żony" pokazała swój dom. W jakich warunkach mieszka? Zobacz, jak się urządziła.

Małgorzata Borysewicz pokazała dom, w którym mieszka z mężem i synkiem. Pawła Borysewicza poznała w czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony". Podczas trwania show teraźniejszy już mąż Małgosi mieszkał i pracował w Szwecji, ale dla niej postanowił to zmienić i wrócił do Polski, aby mogli zamieszkać razem. Para bardzo chętnie dzieli się wspólnymi zdjęciami na Instagramie, dzięki czemu możemy zobaczyć jak się urządzili. Zobaczcie w naszej galerii ich piękny dom. Zobacz także:  Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" pokazała śpiącego synka. To bezpieczna pozycja dla dziecka?    

WIoleta Rolnik szuka żony wideo
TV-Show
Wioleta z "Rolnik szuka żony" ma twarde zasady co do swojej przyszłości. Czym zaskoczy kandydatka Adriana?

Wioleta z "Rolnik szuka żony" jest jedną z trzech kandydatek 28-letniego Adriana. Kobieta z wykształcenia jest pielęgniarką i opiekuje się najmłodszymi pacjentami na oddziale dziecięcym. Kandydatka na żonę rolnika zdradziła Pary.pl, gdzie chciałaby mieszkać. Okazuje się, że kobieta bardzo sobie ceni ciszę i spokój, czy to oznacza, że na gospodarstwie Adriana znalazłaby swoje miejsce? A co z jej pracą? Po kilku odcinkach w gospodarstwie Adriana żadna z kandydatek nie jest faworyzowana. Rolnik zapewnia, że chce je najpierw poznać, aby potem podjąć ostateczną decyzję. Czy wybierze Wioletę? Obejrzyjcie wideo i poznajcie jej zasady. Będziecie zaskoczeni!   Widać, że Adrian najczęściej rozmawia z Agatą  

Małgosia z "Rolnik szuka żony" i Paweł Borysewicz w eleganckich strojach
Newsy
Małgosia z "Rolnik szuka żony" pokazała twarz synka! Ryś jest bardziej podobny do mamy czy do taty?

Małgorzata Borysewicz (wcześniej Sienkiewicz) z show " Rolnik szuka żony " wraz ze swoim mężem Pawłem niedawno powitała na świecie swoje pierwsze dziecko - synka Rysia. Chłopiec urodził się 27 lutego, a więc 3 miesiące temu. Do tej pory rolniczka chętnie pokazywała różne zdjęcia swojej pociechy, ale jeszcze nigdy nie zdecydowała się na pokazanie twarzy synka. Teraz postanowiła zrobić wyjątek!  Małgosia z "Rolnik szuka żony" pokazała synka Małgosia Borysewicz wreszcie zdecydowała się pokazać światu swojego synka Rysia! Zarówno na jej profilu na Instagramie, jak i jej męża Pawła można zobaczyć urocze zdjęcie chłopca. Na fotografii Ryś smacznie śpi w wózku na świeżym powietrzu w ogrodzie.  Wiele wskazuje na to, że Ryś to grzeczny chłopiec, który większość swojego czasu poświęca na sen. Niedawno Małgosia z "Rolnik szuka żony" pokazała, że Ryś "pozwala" rodzicom nawet na randkowanie . Gdy para wybrała się do kawiarni, chłopiec również grzecznie spał w wózku. Przypomnijmy, że jakiś czas temu Małgosia wyznała nam, że rola mamy do spełnienie jej marzeń. Rolniczka jest teraz bardzo szczęśliwa.  Bycie mamą i szczęśliwą żoną było moim największym marzeniem. Mam wrażenie, że ten miesiąc to jakieś pięć minut - powiedziała Party.pl Małgosia. Jesteśmy szczęśliwi, że od jakiegoś czasu realizujemy swoje marzenia, mamy rodzinę, swoją przestrzeń. Wszystkiego uczymy się od podstaw, jesteśmy czasem niewyspani i zalatani, ale mimo to cieszymy się tym czasem, bo mamy swoje wsparcie - zakończyła.   Małgosia i Paweł są szczęśliwymi rodzicami   Małgosia spełnia się w roli mamy  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner