Małgosia Borysewicz, Rolnik szuka żony, Paweł Borysewicz
instagram

Małgosia z "Rolnik szuka żony" pokazała kolejne zdjęcie synka. Już nie zakrywa mu twarzy

Małgosia Borysewicz, Rolnik szuka żony, Paweł Borysewicz
instagram

Małgosia Borysewicz z programu "Rolnik szuka żony" już nie zakrywa twarzy swojego synka. Rolniczka od pewnego czasu coraz śmielej udostępnia zdjęcia chłopca w sieci, wciąż jednak jeden ze szczegółów nie pozwalał dostrzec jak wygląda Rysio. Teraz zagadka została rozwiązana i już wiemy do kogo chłopiec jest podobny. Zobaczcie jak wygląda syn rolniczki i jej ukochanego. Rysio to cała mama a może bardziej podobny jest do ojca?

Małgosia z Rolnika pokazała synka 

Małgosia Borysewicz (dawniej Sienkiewicz) od 7 miesięcy spełnia się w roli mamą. W lutym rolniczka urodziła swoje pierwsze dziecko. Ojcem chłopca, który otrzymał na imię Ryszard jest kandydat do jej serca z programu "Rolnik szuka żony" Paweł Borysewicz. 

Z początku rodzice poszli w ślady gwiazd i nie pokazywali twarzy chłopca w sieci. Z chęcią jednak o nim mówili, dzieląc się z fanami swoim szczęściem.

Rysio jest już taki słodki i kontaktowy, każdego dnia zmienia się w gadulkowego śmieszka. Moment, gdy po jedzonku przekreca się na wszystkie strony brzusiem i dupka do góry, to np. od dziś. Jaram się tymi momentami, choć do niedawna nie miało to dla mnie szczególnego znaczenia - napisała Małgosia z "Rolnik szuka żony".

Zobacz także: Małgorzata z "Rolnik szuka żony" przeszła spektakularną metamorfozę! Zmieniło ją rozstanie z Janem?

Małgosia i Paweł zmienili jednak zdanie i już nie ukrywają twarzy swojej pociechy. Celebryci pochwalili się zdjęciem Rysia na Instagramie. Tylko spójrzcie na urocz sweter chłopca! 

Do kogo Rysio jest bardziej podobny? ;) 

 Małgorzata Borysewicz  Rolnik Szuka żony
Instagram

Paweł z synkiem 

Rolnik szuka żony, Paweł Borysewicz i Rysio
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dziś Piotr Adamski ma 36 lat. Wiemy jak wygląda i czym się zajmuje!

zobacz 00:59