Małgorzata Borysewicz z "Rolnik szuka żony" na nowych zdjęciach
Facebook

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" spodziewa się bliźniaków? Tajemniczy wpis rolniczki!

Małgorzata Borysewicz z "Rolnik szuka żony" na nowych zdjęciach
Facebook

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" w Dzień Matki ogłosiła, że jest w drugiej ciąży i za jakiś czas Rysio zostanie starszym bratem. Niedawno rolniczka pochwaliła się zdjęciem w dopasowanej sukience i okazuje się, że ciążowy brzuszek jest już naprawdę duży. W komentarzach pojawiły się spekulacje na temat płci drugiego dziecka Małgosi z "Rolnika", a teraz sama uczestniczka hitowego programu TVP opublikowała zdjęcie z tajemniczym wpisem, który może sugerować, że spodziewa się bliźniaków! Zobaczcie, jak skomentowała dociekliwe pytania pod nowym zdjęciem!

Małgosia Borysewicz urodzi bliźniaki? 

Rolniczka opublikowała na Instagramie kilka rodzinnych zdjęć i opisała jeden ze swoich dni. Oprócz stylizacji Małgosi uwagę zwracają pozdrowienia, jakie napisała. Wspomina w nich o bliźniakach! O co chodzi? Czyżby spodziewała się nie jednego dziecka, ale dwójki?

Zajęcia @paulo_borysewicz podobają się Rysiowi bardziej! Jeszcze trochę synek musi urosnąć, ale już widzę że brum brum z tatą w terenie kręci go bardziej niż ciapo z mamą i rozumiem to w 100% ❤️ Pozdrawiają Was bliźniaki i ich dzieciaki😍#bliźniakiidzieciaki #naszechwile - napisała Małgorzata Borysewicz na Instagramie.

Internauci od razu zwrócili uwagę na hashtag #bliźniakiidzieciaki. I pojawiły się sugestie, że być może rolniczka spodziewa się bliźniaków, a inni dodają, że może jednak będzie córeczka:

To teraz dla mamusi przydałaby się córcia?! - napisała jedna z obserwatorek rolniczki.

Małgorzata Borysewicz szybko odpowiedziała na ten komentarz i napisała:

hehe i synek i córka najlepiej 😁

W ten sposób rolniczka sama nie tylko nie zaprzeczyła, że spodziewa się bliźniaków, ale też podsyciła plotki na ten temat! A skąd wziął się tajemniczy hashtag? 

Okazuje się, że Internauci często piszą w komentarzach, że Małgosia i jej mąż, Paweł są do siebie bardzo podobni:

Super Rodzinka 👍a z mezem naprawdę podobni 😁

Jesteście tak podobni do siebie, że ciężko stwierdzić do kogo synek bardziej, po równo wychodzi 👍

Pani Małgosiu strasznie jesteście z mężem do siebie podobni. Gdybym nie wiedziała kim jesteście to powiedziałabym, że to Pani brat 😁

Rolniczka postanowiła zażartować z tego podobieństwa i napisała, że razem z mężem są mentalnymi bliźniakami. 

jesteśmy bliźniakami, mentalnie na pewno ❤️

Być może stąd ten  hashtag #bliźniakiidzieciaki, a może to faktycznie sugestia, że Małgosia już niedługo zostanie mamą bliźniąt! Jak sądzicie?

Zobacz także: Co słychać u Jakuba z "Rolnik szuka żony"? Rozstał się z Anią, ale w sieci pojawiło się jego nowe zdjęcie

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zaczęliśmy dzień od rana pracowicie, od wczoraj z Rysiem załatwiamy w terenie tatusiowe interesy ❤️dziś wybraliśmy się po dokumenty, bo stwierdziliśmy, że w końcu wyrzucą nas z tej roboty, a za coś musim żyć 🙉😁😎Syna wystylizowałam urzędowo, tak jak na małego biznesmena💪😁przystało, wzięliśmy na drogę smoothie ,po trasie kupiliśmy truskawki i lody, zakończyliśmy wycieczkę u taty na polu. 2 pokos w pełni, lody w plenerze smakują najlepiej❤️bo razem. Zajęcia @paulo_borysewicz podobają się Rysiowi bardziej! Jeszcze trochę synek musi urosnąć, ale już widzę że brum brum z tatą w terenie kręci go bardziej niż ciapo z mamą i rozumiem to w 100% ❤️ Pozdrawiają Was bliźniaki i ich dzieciaki😍#bliźniakiidzieciaki#naszechwile#chlopakirozrabiaki @sklepmiloca #serniknazimnojest#przezarbuzasienietrzyma😂 #biznesytesprawy

Post udostępniony przez Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach)

 

Małgosia Borysewicz z Rolnik szuka żony spodziewa się bliźniaków?
Instagram

Para już niedługo po raz drugi zostanie rodzicami!

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05