Jakub z Rolnik Szuka Żony
Instagram

Co słychać u Jakuba z "Rolnik szuka żony"? Rozstał się z Anią, ale w sieci pojawiło się jego nowe zdjęcie

Jakub z Rolnik Szuka Żony
Instagram

Co słychać u Jakuba z ostatniej edycji "Rolnik szuka żony"? Czy jeden z najsympatyczniejszych uczestników hitu TVP utrzymuje kontakt z kimś z programu? Takie pytania z pewnością wciąż zadają sobie wszyscy fani "Rolnika". Niestety, chociaż Jakub prowadzi swoje konta na portalach społecznościowych to naprawdę rzadko publikuje tam nowe wpisy lub zdjęcia. Teraz jednak nową fotkę rolnika pokazała... Ilona z "Rolnik szuka żony"!

Jakub odwiedził Ilonę i Adriana 

Jakub wziął udział w szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony". I chociaż początkowo fani nie byli nim zachwyceni, to szybko okazało się, że rolnik stał się ulubieńcem widzów. Wszyscy kibicowali Jakubowi, który nie ukrywał, że zauroczył się jedną ze swoich kandydatek, Ani. Para dała sobie szansę i przez kilka miesięcy tworzyła szczęśliwy związek. Po zakończeniu programu Ania chętnie publikowała w sieci zdjęcia z Jakubem. Niestety, pod koniec stycznia br. okazało się, że Ania i Jakub podjęli decyzję o rozstaniu. Wtedy też Jakub wydał publiczne oświadczenie, w którym przyznał, że jego związek to już przeszłość. 

Życie pisze różne scenariusze, raz lepsze, raz gorsze. Niestety mój związek z Anią zakończył się. Ostatnie tygodnie pokazały nam, że różnimy się w zbyt wielu sprawach, by zaryzykować i iść wspólnie przez życie do końca naszych dni. Nie żałuję żadnej chwili spędzonej razem z Anią i jej synkiem , mam nadzieję, że jeszcze spotkamy się kiedyś jako znajomi - napisał na Facebooku,

Od tamtej chwili rolnik naprawdę bardzo rzadko był aktywny w sieci. Jakub nie publikował swoich zdjęć na Instagramie czy na Facebooku i nie zdradzał, co u niego słychać. W miniony weekend zrobiła to jednak Ilona z "Rolnik szuka żony"! Partnerka Adriana opublikowała podczas relacji na InstaStories fotkę Jakuba, który pojawił się u nich w odwiedzinach. Jak widać, Jakub wciąż utrzymuje kontakt z innymi uczestnikami programu "Rolnik szuka żony" i wygląda na naprawdę zadowolonego.

Zobaczcie nowe zdjęcie Jakuba! 

Zobacz także: Anna z "Rolnik szuka żony" zdradziła szczegóły rozstania z Jakubem. To on podjął ostateczną decyzję!

Jakub z "Rolnik szuka żony" odwiedził Ilonę i Adriana.

Jakub z Rolnik szuka żony odwiedził Ilonę i Adriana
Instagram

Rolnik na początku roku rozstał się z Anią.

Ania i Jakub na planie programu "Rolnik szuka żony"
Facebook Rolnik szuka żony TVP

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04