Małgosia z Rolnik szuka żony
Facebook Rolnik szuka żony TVP

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" ma za sobą trudne chwile! Rolniczka opowiedziała o stanie zdrowia syna

Małgosia z Rolnik szuka żony
Facebook Rolnik szuka żony TVP

Małgosia Borysewicz podczas relacji na InstaStories zdradziła swoim fanom, że ma za sobą naprawdę trudny tydzień. Okazuje się, że uczestniczka czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony" przechodziła ciężkie chwile przez chorobę syna. Niestety, mały Rysio miał tzw. trzydniówkę. Jakby tego było mało chłopiec ząbkował, a to pogorszyło całą sytuację. Zobaczcie, co powiedziała Małgosia Borysewicz! Jak dziś czuje się jej syn?

Małgosia zdradziła, jak się czuje jej ukochany synek

Małgosia Borysewicz w swoim najnowszym nagraniu na InstaStories opowiedziała o tym, co działo się u niej w ostatnich dniach. Okazuje się, że ten tydzień był wyjątkowo trudny dla młodej mamy ponieważ jej ukochany synek miał trzydniówkę. Jak dziś czuje się mały Rysio?

Ten tydzień był naprawdę intensywny i taki masakryczny, ale już jest ok, dziękują za ciepłe słowa. Rysio czuje się lepiej, miejmy nadzieję, że już będzie dobrze. Chroniąc prywatność mojego dziecka  nie chcę wnikać w szczegóły, chciałam tylko powiedzieć, że trzydniówka w połączeniu z ząbkowaniem to istne okropieństwo. Bardzo się cieszę, że z pomocą mojego lekarza rodzinnego udało nam się przez to wszystko przebrnąć. Cieszę się, że nasz synek czuje się lepiej- powiedziała Małgosia. 

Co jeszcze zdradziła swoim fanom? 

A tak życiowo co u nas? Powiem wam szczerze, że poza tym tygodniem to wszystko w miarę. (...) Powiem wam, że jakoś w tym tygodniu zeszłam na boczny tor, ale już ogarniam bo wiadomo jest nas dwójka w sobie- dodała rolniczka. 

Małemu Rysiowi życzymy więc dużo zdrówka, a jego rodzicom dużo siły!

Zobacz także: Burza pod wpisem Małgosi Borysewicz z "Rolnik szuka żony"! Poszło o wygląd w ciąży...

Małgosia z "Rolnik szuka żony" opowiedziała o trudnych chwilach. 

Małgosia Borysewicz w rozpuszczonych włosach
Instagram

Syn Małgosi zmagał się z trzydniówką.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️❤️❤️

Post udostępniony przez Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach)

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01