Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Borysewicz z "Rolnik szuka żony" na nowych zdjęciach
Facebook
Newsy

Koronawirus w Polsce. Małgosia z "Rolnik szuka żony" pełna obaw: "Bronimy się domowymi sposobami"

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" opublikowała w sieci nowy wpis, w którym nawiązała do niepokojących informacji o  koronawirusie.

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" opublikowała w sieci nowy wpis, w którym nawiązała do niepokojących informacji o  koronawirusie. Wirus COVID-19 w zastraszającym tempie rozprzestrzenia się po całym świecie- pierwszy przypadek w Polsce został ogłoszony w środę 4 marca, niestety kilka dni później władze potwierdziły, że w naszym kraju jest już siedemnaście zarażonych osób (dane z 10 marca). Jak przed wirusem chroni się Małgosia Borysewicz?

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Nowy wpis Małgosi Borysewicz

Małgosia była jedną z uczestniczek czwartej edycji "Rolnik szuka żony". W programie poznała Pawła z którym połączyła ją prawdziwa miłość. Kilka miesięcy po zakończeniu programu para zdecydowała się na ślub- sakramentalne "tak" powiedzieli sobie dokładnie 28 września 2018 roku. Po jakimś czasie na świecie pojawił się syn Małgosi i Pawła.

Parze cały czas mocno kibicuje spore grono fanów, którzy teraz mogą dowiedzieć się, co słychać u Małgosi i Pawła dzięki wpisom rolniczki na Instagramie. Małgosia chętnie pokazuje zdjęcia swojej pociechy i zdradza, jak wygląda życie jej rodziny na wsi. Ostatnio opublikowała nowy wpis, a w nim poruszyła m.in. temat koronawirusa! 

- Mam nadzieję że korona na nasz koniec świata ❤️😳nie dotrze, bronimy się domowymi sposobami 😃- napisała na Instagramie. 

Zobaczcie cały wpis Małgosi Borysewicz! Wy również próbujecie chronić się przed wirusem domowymi sposobami? Obawiacie się koronawirusa czy uważacie, że panika związana z COVID-19 jest mocno przesadzona? 

Zobacz także: Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" pokazała, jak świętowała pierwsze urodziny syna Rysia!

Małgosia Borysewicz opublikowała w sieci nowy wpis.

 

Małgosia i Paweł poznali się na planie programu "Rolnik szuka żony".

Małgosia i Paweł Borysewicz
screen "Rolnik szuka żony"

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Marta Manowska o Waldemarze z "Rolnik szuka żony 6"
Newsy
Waldemar z "Rolnik szuka żony" znalazł miłość? Marta Manowska zdradziła, co u niego słychać
Waldemar z "Rolnik szuka żony" znalazł miłość? Marta Manowska zdradziła, co u niego słychać

Waldemar z  "Rolnik szuka żony"  był jednym z uczestników, których poznaliśmy na początku szóstej edycji. Rolnik z Mazowsza zgłosił się do programu aby poznać wymarzoną kobietę, z którą mógłby planować przyszłość i założyć rodzinę. Niestety okazało się, że kandydatki, które odpowiedziały na jego list nie spełniały jego oczekiwań. Rolnik miał bowiem nadzieję, że zainteresują się nim młodsze kobiety, czego niestety nigdzie nie określił. Marta Manowska w rozmowie z Party.pl, przyznała że wciąż utrzymuje kontakt z Waldemarem i trzyma kciuki, za to aby ułożył sobie życie. Dodała również, żeby ważne jest aby nie bać się mówić o swoich oczekiwaniach: Trzeba mowić szczerze i prosto, a my się tego czasami boimy.  Czy Waldemar znalazł miłość po rezygnacji u działu w "Rolnik szuka żony"? Marta Manowska ma również apel do uczestników kolejnych edycji. Na co powinni zwrócić uwagę, żeby nie powtórzyć błędu Waldemara?  Zobacz także:  Waldemar z "Rolnik szuka żony" zdradził, czemu zrezygnował z programu!  

Małgorzata Borysewicz
Instagram
Newsy
Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" pokazała swoją łazienkę! "Jak z luksusowego hotelu"
Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" zdradziła, co robi podczas epidemii koronawirusa, a przy okazji pochwaliła się swoją łazienką. Jak ją urządziła?

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" zdradziła, co robi podczas epidemii koronawirusa, a przy okazji pochwaliła się swoją łazienką. Jak ją urządziła? Jest bardzo luksusowo! Internauci są zachwyceni łazienką uczestniczki czwartej edycji programu o poszukujących miłości rolnikach. Musicie zobaczyć najnowsze zdjęcia Małgosi Borysewicz!  Małgosia Borysewicz pokazała, jak urządziła łazienkę Małgosia Borysewicz od początku epidemii koronawirusa relacjonuje swoim fanom na Instagramie, jak teraz wygląda jej życie na wsi. Uczestniczka czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony" przyznała ostatnio, że w trudnych chwilach najwięcej siły daje jej rodzina - mąż i syn. Małgosia zdradziła również, jak stara chronić się przed wirusem. Mam nadzieję że korona na nasz koniec świata ❤️😳nie dotrze, bronimy się domowymi sposobami 😃- pisała na Instagramie. Teraz rolniczka opublikowała nowy wpis w którym zdradza, co robi, żeby nie nudzić się podczas "narodowej kwarantanny".  Odcięta od świata korzystam z przyjemności, na które albo nie mam nigdy czasu, albo brakowało mi wytrwałości. Sprawdzam nowe przepisy, dokładniej dbam o samą siebie, robię sobie co dzień maseczki na twarz, czytam zaległe książki. Zróbmy dla siebie i innych coś dobrego, bo w końcu mamy dla siebie dużo czasu. Wykorzystajmy go mądrze! - napisała na Instagramie. Małgosia opublikowała również nowe zdjęcia, na których pozuje w swojej łazience.  - Masz taką łazienkę w domu?😱 jak z luksusowego hotelu 🙂 - Piękna łazienka😉 - Pięknie. Skąd takie lustro???🔥🔥🔥🔥- komentują fani.  Zobaczcie sami, jak Małgosia Borysewicz urządziła swoją łazienkę! Zobacz także:   Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony"...

Małgorzata Borysewicz z "Rolnik szuka żony" na nowych zdjęciach
Facebook
Newsy
Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" przechodzi trudne chwile: "To nie jest też dla nas łatwy czas" 
Małgosia Borysewicz opublikowała w sieci nowy wpis, w którym zdradziła, jak dziś wygląda jej życie.

Małgosia Borysewicz opublikowała w sieci nowy wpis, w którym zdradziła, jak dziś wygląda jej życie. Uczestniczka czwartej edycji "Rolnik szuka żony" już od kilku dni relacjonuje swoim fanom na Instagramie, co robi podczas "narodowej kwarantanny". Teraz pokazała, kto i co pomaga jej przetrwać trudne chwile. Musicie zobaczyć, co napisała Małgosia z "Rolnik szuka żony"! Małgosia Borysewicz zdradziła, co u niej słuchać Małgosia Borysewicz już od blisko dwóch lat tworzy szczęśliwe małżeństwo z Pawłem, którego poznała w programie "Rolnik szuka żony". Teraz para razem zajmuje się gospodarstwem rolniczki. Małgosia w nowym wpisie na Instagramie przyznała, że ostatnio podjęli decyzję o rozwoju gospodarstwa- niestety, przez obecną sytuacją wywołaną przez koronawirusa załatwianie wszelkich formalności mocno się skomplikowało. Rolniczka nie ukrywa, że to dla niej trudny czas. Co pomaga jej zapomnieć o problemach? Rodzina! Jakby ktoś mi powiedział 3 lata temu,że tak będzie wyglądać mój szczęśliwy kadr z życia- może bym uwierzyła👶🏼!ale tak na pół na pół. Droga do szczęścia czasem jest trudna i wyboista, długa w czasie i km, ale to już nieważne. Jesteśmy tu razem❤️ To nie jest też dla nas łatwy czas, w momencie gdy zdecydowaliśmy się pójść o krok naprzód w rozwoju naszego gospodarstwa. Formalności przez internet trwają milion lat, nauczona cierpliwości rozkładam ręce, bo bez osobistego załatwienia czegokolwiek po prostu się nie da! Cieszymy się jednak, że mamy siebie ❤️- napisała Małgosia. Jedna z najpopularniejszych uczestniczek programu "Rolnik szuka żony" nie ukrywa, że w obecnej chwili nie ma ochoty nawet na świąteczne porządki.  Ten czas, to moment zastanowienia, wstrzymania oddechu i powiedzmy sobie szczerze...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner