Małgorzata Socha o Lewandowskiej

Małgorzata Socha pokazała swoją mamę, a fanki porównują ją do... Jolanty Kwaśniewskiej!

Małgorzata Socha o Lewandowskiej

Do niedawna Małgorzata Socha należała do niewielkiego grona gwiazd, które nie publikują swoich prywatnych zdjęć w sieci. Na jej profilu na Instagramie można było podziwiać głównie zdjęcia z planu serialu "Przyjaciółki" lub związane z innymi zawodowymi projektami. Aktorka stroniła od zamieszczania zdjęć rodziny na Instagramie, ale teraz to się zmieniło! Ostatnio coraz częściej Małgorzata Socha pokazuje swojego męża, a także dzieci Basię, Zosię i Stasia. Tym razem gwiazda postanowiła pokazać światu swoją mamę! To właśnie ją zabrała do studia "Dzień Dobry TVN".

Małgorzata Socha pokazała swoją mamę

Z okazji Dnia Matki Małgorzata Socha pojawiła się ze swoją mamą w studiu "Dzień Dobry TVN". Teraz już wiadomo, po kim aktorka odziedziczyła urodę! Właśnie takiego zdania są fani gwiazdy, którzy z zachwytem komentowali wspólną fotografię aktorki i jej mamy, Bożeny.

Super program :) Wiadomo po kim Pani jest taka fajna i naturalna :) 

Mama CUUUDOWNA!!! Ucałowania raz jeszcze 😘😘😘

Co ciekawe, niektóre fanki zauważyły podobieństwo pani Bożeny do... Jolanty Kwaśniewskiej!

Pani mama jest bardzo podobna do Jolanty Kwaśniewskiej 😁

wow! mama jak Jolanta Kwaśniewska!

Być może fanki zauważyły podobieństwo w krótkiej fryzurze i kolorze włosów mamy aktorki. Nie da się również ukryć, że pani Bożena jest bardzo stylowa, tak jak Jolanta Kwaśniewska. Mama Małgorzaty Sochy postawiła na gorące trendy - sportowe wygodne sneakersy i miks bieli w postaci marynarki oraz bluzki. Cały look przełamała niebieskimi spodniami. Wy też uważacie, że mama Małgorzaty Sochy jest podobna do byłej pierwszej damy? 

Małgorzata Socha z mamą

Małgorzata Socha pojawiła się z mamą w "Dzień Dobry TVN"

Małgorzata Socha z mamą w Dzień Dobry TVN

 

Więcej na temat Małgorzata Socha
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51