Choć Małgorzata Socha od lat jest w czołówce najgorętszych nazwisk w polskim show-biznesie, to stara się wyraźnie oddzielać życie prywatne od zawodowego, oszczędzając bliskim medialnego szumu. Aktorka nieczęsto pokazuje swoją rodzinę i zawsze dba o to, by zasłaniać twarz trójki swoich dzieci. Od wielu lat nie pozuje też na ściankach razem z mężem, Krzysztofem. Tym razem gwiazda "Przyjaciółek" postanowiła jednak zrobić wyjątek. Na instagramowym profilu aktorki pojawiły się urocze kadry z romantycznej randki małżonków. Ale oni się kochają!

Reklama

Małgorzata Socha na romantycznej randce z mężem

Małgorzata Socha należy do tych gwiazd, które uwielbiają dzielić się z fanami swoim życiem. I choć aktorka chętnie publikuje w sieci zdjęcia swojego domu, kolejnych projektów zawodowych, wspomnienia z egzotycznych wakacji, czy makijażowe, fryzurowe i modowe inspiracje, to w kwestii dzielenia się ze światem swoim życiem rodzinnym jest bardzo powściągliwa. Na instagramowym koncie gwiazdy próżno szukać oblicza pociech aktorki. Małgosia idąc w ślady Anny i Roberta Lewandowskich, czy Mariny i Wojciecha Szczęsnych publikuje bowiem jedynie profile, bądź plecy swoich dzieci, chroniąc je przed wścibskimi fanami. Również jej mąż, Krzysztof Wiśniewski rzadko pojawia się w mediach społecznościowych swojej małżonki, jednak od jakiegoś czasu artystka coraz śmielej dzieli się swoim szczęściem.

We wrześniu Małgorzta Socha pokazała męża, chwaląc się wspólnym udziałem w Maratonie Warszawskim. Teraz gwiazda "Przyjaciółek" po raz kolejny zaskoczyła fanów chwaląc się romantyczną randką w towarzystwie małżonka. Para w ramach odpoczynku od pracy i codziennego zgiełku udała się do Barcelony, gdzie obecnie rozkoszuje się swoją obecnością oraz urokliwymi, bożonarodzeniowymi ozdobami.

- Przyłapani na randce ???????? - napisała na swoim Instagramie Małgorzata Socha.

Reakcja fanów była natychmiastowa:

Zobacz także

- Tyle miłości! ????

- Jejuuuu tak naturalnie, pięknie, szczerze❤️❤️❤️ cudowni jesteście❤️❤️❤️

- Fajni jesteście, tacy normalni, nie zepsuci jak ten cały celebrytki świat ❤️

- Miłego rankowania ❤ - zachwycają się fani.

Instagram @malgosia_socha

Kim jest mąż Małgorzaty Sochy?

Krzysztof Wiśniewski jest absolwentem politechniki i pracuje jako inżynier. Stroni od branży show-biznesu, a w mediach społecznościowych nie pojawia się za często. Para jest jednak jednym z najszczęśliwszych małżeństw w polskim show-biznesie. Razem wychowują trójkę dzieci: Zosię, Barbarę i najmłodszego Stanisława.

Reklama

Zobacz także: Małgorzata Socha pokazała zdjęcie synka! Wdał się w mamę?! Staś to już duży chłopczyk

Instagram @malgosia_socha
Reklama
Reklama
Reklama