Małgorzata Socha pochwaliła się zdjęciem ze swoim mężem! Chociaż aktorka należy do grona gwiazd, które bardzo chronią życie prywatne i nie pokazują w sieci wizerunku swoich bliskich, to teraz zrobiła wyjątek i pochwaliła się wspólną fotką z ukochanym. Małgorzata Socha nie ukrywa dumy z męża, który po raz trzeci wziął udział maratonie zorganizowanym w Nowym Jorku. Gwiazda serialu "Przyjaciółki" opublikowała na swoim profilu na Instagramie pamiątkowe zdjęcie z mężem i przyznała, że jest z niego bardzo dumna.

Reklama

Małgorzata Socha z mężem w Nowym Jorku

Małgorzata Socha bardzo rzadko pokazuje się z mężem na oficjalnych imprezach, a w sieci trudno znaleźć ich wspólne zdjęcia. Teraz jednak gwiazda serialu "Przyjaciółki" pochwaliła się wspólną fotką z Krzysztofem Wiśniewskim! Okazuje się, że mąż aktorki już po raz trzeci wziął udział w nowojorskim maratonie.

Mój bohater!!! ???????? trzeci #newyorkmarathon zaliczony ???? Jesteś moją motywacją! ????❤️ Zdjęcia obok - 2018 i 2017 r. Duma mnie rozpiera... ????????- napisała aktorka.

Zobaczcie, jak wpis i zdjęcia Małgosi Sochy i jej męża komentowali internauci. Sukces męża aktorki skomentowały również m.in. Paulina Sykut, Anna Lewandowska i Katarzyna Zielińska.

- Taka żona, która wspiera to skarb❤️
- Szacuneczek ????????- pisali internauci.

- Brawo Krzysio!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!- gratulowała Katarzyna Zielińska.
- Wspaniała sprawa????❤️❤️ Niezapomniane przeżycie i najlepsze wsparcie!????- napisała Paulina Sykut.
- ????????????????- skomentowała krótko Anna Lewandowska.

Zobaczcie zdjęcia Małgorzaty Sochy z mężem! Prawda, że piękna z nich para?

Zobacz także: Małgorzata Socha pokazała płaski brzuch na wakacjach. Inna gwiazda jest zdumiona: "Po trójce dzieci!!!"

Zobacz także

Małgorzata Socha opublikowała zdjęcie z mężem.

Aktorka bardzo rzadko pokazuje w sieci zdjęcia swoich bliskich.

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama