Małgorzata Socha na wakacjach Małgorzata Socha na wakacjach pokazuje brzuch Małgorzata Socha w żółtej bluzie Małgorzata Socha na wakacjach
Małgorzata Socha na wakacjach pokazuje brzuch
Instagram

Małgorzata Socha, po intensywnym sezonie w pracy, wybrała się z rodziną na słoneczne wakacje do Hiszpanii! Gwiazda "Przyjaciółek" codziennie raczy nas nowymi fotkami z wypoczynku. Na jednej z nich aktorka pokazała płaski brzuch, który zrobił furorę! Jedna z jej słynnych koleżanek nie może uwierzyć, że to po trzech porodach można tak doskonale wyglądać. Zobaczcie sami!

Zobacz także: QUIZ! Dopasuj gwiazdę do... imion jej dzieci! To trudniejsze niż myślicie

1/4
Małgorzata Socha na wakacjach
Instagram

Małgorzata Socha przez ostatnie tygodnie miała ręce pełne pracy. Pojawiała się nie tylko na planie seriali: "Na wspólnej" czy "Przyjaciółki", ale również zagrała główną rolę w komedii "Jak poślubić milionera?" u boku m.in. Justyny Steczkowskiej, Anity Sokołowskiej czy Małgorzaty Foremniak, której premiera już w listopadzie. Na wypoczynek wybrała się do Hiszpanii! 

2/4
Małgorzata Socha na wakacjach pokazuje brzuch
Instagram

Gwiazda na Instagramie pokazała zdjęcie w kostiumie kąpielowym. Internautki od razu zwróciły uwagę na jej perfekcyjną figurę. Z kolei Zosia Ślotała nie może uwierzyć, że mając troje dzieci można mieć tak piękny brzuch:

O zesz!!!!!! Jaki brzuch! Po trójce dzieci!!!!! czy jak urodzę trzecie tez taki będę miała? - zapytała koleżanki.

Co na to Małgorzata?

3/4
Małgorzata Socha w żółtej bluzie
Instagram

Gwiazda zażartowała:

oczywiście, jest w pakiecie - odpowiedziała Zosia Małgorzata. 

Warto jednak dodać, że Małgorzata jest bardzo aktywna sportowo i nawet podczas wakacji nie rezygnuje z ulubionego biegania. Niedawno wzięła zaś udział w obozie Anny Lewandowskiej. Efekty są znakomite.

 

4/4
Małgorzata Socha na wakacjach
Instagram

Oczywiście na wakacjach Małgosi towarzyszą dzieci. Wyżej - na zdjęciu z synkiem, Stasiem. 

Tak oto zostałam sprowadzona do parteru, nie pierwszy raz - napisała Małgorzata.

Życzymy udanego wypoczynku! 

 

Więcej na temat Małgorzata Socha