Małgorzata Socha o Lewandowskiej

Małgorzata Socha pokazała synka! Staś rośnie jak na drożdżach!

Małgorzata Socha o Lewandowskiej

Małgorzata Socha jest bardzo aktywna na Instagramie, ale wyjątkowo rzadko pokazuje fotografie swojej rodziny. Aktorka chroni swoją prywatność, ale czasem zdarzają jej się wyjątki. Jakiś czas temu pokazała zdjęcia córeczek Zosi i Basi, a także męża, Krzysztofa Wiśniewskiego. Tym razem zdecydowała się pokazać, jak wyrósł jej synek Staś!

Małgorzata Socha pokazała syna

Małgorzata Socha we wrześniu 2018 roku została mamą po raz trzeci - właśnie wtedy na świat przyszedł jej pierwszy syn, Stanisław. Aktorka chętnie pokazywała fotografie z niemowlakiem, ale od tego czasu na jej profilu na Instagramie nie pojawiały się zdjęcia Stasia. Do teraz! 

Małgorzata Socha wraz z rodziną wybrała się na majówkę do Turcji. Tam wszyscy odpoczywali i cieszyli się piękną pogodą. Aktorka zdecydowała się pochwalić rodzinnymi chwilami na Instagramie i przy okazji pokazała synka Stasia. Chłopiec rośnie jak na drożdżach - już sam siedzi w wózku! 

Małgorzata Socha z synem na plaży
Instagram

Oczywiście Małgorzata Socha nie zdecydowała się pokazać twarzy Stasia. Do tej pory nie pokazała również twarzy Zosi i Basi. Aktorka poszła w ślady innych gwiazd, m.in. Anny Lewandowskiej, Małgorzaty Kożuchowskiej czy koleżanki z planu "Przyjaciółki" Anity Sokołowskiej i nie chce pokazywać twarzy swoich dzieci. Dobre podejście? 

 

Małgorzata Socha jakiś czas temu pokazała, jak bawi się ze swoimi dziećmi

Małgorzata Socha bawi się z dziećmi
Instagram

Aktorka spędza ze swoimi pociechami każdą wolną chwilę. Uwielbia wspólną zabawę i często obdarowywuje je wieloma prezentami np. klockami.

Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski tworzą szczęśliwą rodzinę

Małgorzata Socha pokazała męża na Instagramie
Instagram

 

Więcej na temat Małgorzata Socha
Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08