Małgorzata Socha w swoim domu Dom Małgorzaty Sochy Dom Małgorzaty Sochy Dom Małgorzaty Sochy
Małgorzata Socha w swoim domu
Instagram
1/7
Małgorzata Socha w swoim domu
Instagram

 

Małgorzata Socha to jedna z najpopularniejszych aktorek w Polsce! Gwiazda jest mamą trójki dzieci, przy czym idealnie udaje jej się pogodzić życie prywatne z karierą. Swoją najmłodszą pociechę, synka Stanisława, Socha urodziła we wrześniu 2018 roku. Choć gwiazda ma ręce pełne roboty, to nie zniknęła wcale z social mediów, na które często dodaje nowe zdjęcia.

Instagram aktorki jest pełen pięknych fotografii. Dzięki dużej aktywności Małgosi w sieci, możemy dowiedzieć się, jak mieszka gwiazda. Zobaczcie na następnej stronie "cztery ściany" Sochy!

Zobacz też: Małgorzata Socha na wakacjach w Katarze. Pokazała córki! ZDJĘCIA

2/7
Dom Małgorzaty Sochy
Instagram

 

Kuchnia Małgorzaty jest szaro-biała. Gwiazda uwielbia gotować i często pomagają jej w tym córki. Małgorzata mieszka w podwarszawskich Michałowicach. Dom jest jasny i przestronny. Aktorka uwielbia jasne wnętrza. 

3/7
Dom Małgorzaty Sochy
Instagram

 

Pokoiki dzieci również są utrzymane w kolorach szarości. Nie brakuje w nich zabawek. Pytanie, kto potem je wszystkie sprząta? ;) 

4/7
Instagram

 

W salonie nie brakuje telewizora, jednak gdy maluchy śpią, Socha lubi posiedzieć po cichu przy ulubionej książce. Tu Małgorzata czyta "Królową cukru". 

5/7
Dom Małgorzaty Sochy
Instagram

 

Gdy przychodzą święta gwiazda dekoruje dom ozdobami. 

6/7
Dom Małgorzaty Sochy
Instagram

 

Co ciekawe, Małgosia wyłamała się ze standardowego koloru drzwi. W sumie, czemu nie niebieski? 

7/7
Małgorzata Socha- jak urządziła swój dom?
Instagram
Więcej na temat Małgorzata Socha