Małgorzata Socha na Instagramie Małgorzata Socha na wakacjach w Katarze Małgorzata Socha z dziećmi na wakacjach w Katarze Małgorzata Socha na wakacjach w Katarze Małgorzata Socha z dziećmi
Małgorzata Socha na Instagramie
Instagram
1/5
Małgorzata Socha na Instagramie
Instagram

 

Małgorzata Socha wraz z rodziną wypoczywa w Katarze. Aktorka ma za sobą intensywny rok - pracowała na planie dwóch sezonów "Przyjaciółek", występowała w licznych spektaklach teatralnych, a przede wszystkim po raz trzeci została mamą. Aktorka 14 września urodziła syna Stanisława. Tym samym spełniło się marzenie Małgosi i jej męża Krzysztofa, którzy bardzo marzyli o tym, żeby mieć synka. Teraz, kilka miesięcy po porodzie, para postanowiła zabrać chłopca oraz jego dwie siostry Zosię i Basię na wakacje. Cała rodzina wybrała się do Kataru, a zdjęciami z podróży aktorka chętnie chwali się na Instagramie. Zobaczcie, jak duże są już jej córki!

 

Polecamy: Małgorzata Socha zdradziła jak wraca do formy po ciąży!

2/5
Małgorzata Socha na wakacjach w Katarze
Instagram

 

Zamiast w góry na narty, Małgorzata Socha i jej mąż Krzysztof Wiśniewski wybrali się z dziećmi do Kataru. Spacery nad Zatoką Perską, przejażdżki po pustyniach, podziwianie wielbłądów - tak właśnie czas z rodziną spędza Małgorzata Socha, która teraz jest na urlopie macierzyńskim. Gwiazda niedługo wróci na plan serialu "Przyjaciółki", ale na razie cieszy się czasem z rodziną, a przede wszystkim skupia się na opiece nad synem Stanisławem, który urodził się 14 września. 

 

- I jeszcze... Staś. Dołączył do naszego domowego teamu: Zosi i Basi Podziękowania dla zespołu szpitala Medicover z Leszkiem na czele Dziękuję za troskliwą opiekę! Trzeci raz rodziłam z Wami, a to świadczy o moim zaufaniu, i o Waszym profesjonalizmie. - napisała Małgorzata Socha na Instagramie w dzień porodu.

 

Ostatnio Małgorzata Socha coraz chętniej pokazuje zdjęcia ze swoimi dziećmi. Zobaczcie zdjęcie z ich wakacji!

3/5
Małgorzata Socha z dziećmi na wakacjach w Katarze
Instagram

 

Małgorzata Socha na Instagramie pokazała kilka zdjęć z wakacji z rodziną w Katarze. Na jednym z nich możemy zobaczyć ją pozującą bez makijażu nad Zatoką Perską. Mistrzyniami drugiego planu są jej córki - Zosia i Basia. 

 

Fani byli zachwyceni zdjęciem Małgosi i tym, że wygląda na wakacjach tak naturalnie:

 

To się nazywa naturalne piękno! 

 

Ikona piękności ❤️ ładna bo naturalna 😎pozdrawiam

Super wyglądasz , i ten uśmiech ❤️

4/5
Małgorzata Socha na wakacjach w Katarze
Instagram
5/5
Małgorzata Socha z dziećmi
Instagram

Na początku grudnia Małgosia pokazała zdjęcie, na którym można było zobaczyć wszystkie jej dzieci. Jej syn Stanisław miał wtedy zaledwie kilka tygodni. Teraz jest na swoich pierwszych wakacjach!

Więcej na temat Małgorzata Socha