Małogrzata Socha nie zapłaciła za parking
ONS

Socha nie zapłaciła za parking drobnej kwoty. Teraz się tłumaczy

Małogrzata Socha nie zapłaciła za parking
ONS

Małgorzata Socha to jedna z najbardziej lubianych gwiazd. Widzowie cenią ją za szczerość i przyjazne usposobienie, dlatego filmy i seriale z gwiazdą cieszą się ogromną popularnością. Właśnie w środę premierę miała najnowsza komedia z Sochą, "Wkręceni 2". Aktorka zaskoczyła na niej mocniejszym niż zazwyczaj makijażem. Zobacz: Socha stawia na sprawdzone fasony. Zaszalała z makijażem

Jednak i takiej osobie jak Socha, która od lat świetnie radzi sobie w blasku fleszy, zdarzają się wpadki. Ostatnio gwiazda została przyłapana na tym jak nie chciała zapłacić za parking. Sytuację opisuje Super Express, a informator tabloidu twierdzi, że zrobiła to w bardzo podstępny sposób, uciekając z placu tuż za innym samochodem:

Ustawia się za innym wyjeżdżającym samochodem i kiedy szlaban jest w górze, szybko ucieka z placu. 

Aktorka dopuściła się takiego występku przed Pałacem Kultury i Nauki, gdzie mieści się Teatr 6. piętro, w którym występuje i jak się okazuje zrobiła to tylko raz:

Rzeczywiście, była taka sytuacja. Po prostu zgubiłam kartę abonamentową, którą mam jako pracownik teatru. Spieszyłam się w nawale prób do teatru. Ale że naprawdę ktoś to nagrał? Ale śmieszne - tłumaczy się w tabloidzie.

Zobacz: Dziennikarka zadała Sosze niewygodne pytanie. W rozmowę wtrąciła się Cichopek
 
 

Plejada gwiazd na premierze "Wkręceni 2":

Więcej na temat Małgorzata Socha
Przeładuj

Jak Ania z "Hotelu Paradise" wspomina związek z Tindera? Zdradziła również, jaki ma typ mężczyzny

zobacz 02:11