Małgorzata Socha pochwaliła się zdjęciem z randki z mężem, Krzysztofem Wiśniewskim. Look aktorki wzbudził sporą sensację wśród jej fanek - gwiazda "Przyjaciółek" i "BrzydUli" postawiła na naprawdę seksowny ale i stylowy look, który podkreśla jej urodę i kobiece kształty!

Reklama

Małgorzata Socha na randce z mężem, Krzysztofem Wiśniewskim

Gwiazda "Przyjaciółek" na swoim Instagramie coraz częściej dzieli się życiem prywatnym. Niedawno Małgorzata Socha pokazała rodzinne zdjęcia z wakacji, na których uwagę przyciągała jej trójka dzieci. Teraz zaprezentowała obserwatorom swoją stylizację z romantycznej randki z mężem, Krzysztofem Wiśniewskim. Małgorzata Socha w małej czarnej prezentowała się zjawiskowo!

- Dziś mam randkę z mężem i słońce za oknem! - pisała szczęśliwa aktorka.

Zobacz także: Gwiazdy na premierze książki Joanny Przetakiewicz: Socha, Woźniak-Starak i wiele innych [ZDJĘCIA]

Kim jest mąż Małgosi Sochy, Krzysztof Wiśniewski?

Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski są małżeństwem od niemal 14 lat, choć znają się od ponad dwudziestu. Wiśniewski jest inżynierem i mimo związku z jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd, wciąż mocno stroni do show-biznesu. Jego ogromną pasją jest sport, zwłaszcza bieganie - od lat mąż Sochy biega w maratonach na całym świecie!

Instagram
Reklama

Oboje uwielbiają wszelkie aktywności fizycznie! Niedawno Socha i Wiśniewski pokazywali zdjęcia z gór, gdzie jeździli na nartach. Trzeba przyznać, że to jedna z najbardziej zgranych par w polskim show-biznesie, a siłą w ich związku są m.in. nadal romantyczne randki!

Zobacz także
Instagram/@malgosia_socha
Reklama
Reklama
Reklama