Małgorzata Socha potwierdziła, że spodziewa się trzeciego dziecka! Małgorzata Socha Małgorzata Socha w ciąży?! Małgorzata Socha w ciąży?! Małgorzata Socha na pokazie Łukasza Jemioła
Małgorzata Socha potwierdziła, że spodziewa się trzeciego dziecka!
ONS
Inga zniknie z "Przyjaciółek"?
1/5
Małgorzata Socha potwierdziła, że spodziewa się trzeciego dziecka!
ONS

Małgorzata Socha jest w ciąży i spodziewa się narodzin trzeciego dziecka! Niedawno aktorka potwierdziła tę radosną informację w rozmowie z "Dzień Dobry TVN". 

 

Czuję się rzeczywiście bardzo dobrze. Dużo się dzieje, dużo też dzieje się u mnie zawodowo, jestem na planie. Dużo pracuję, ale udaje mi się to wszystko godzić, więc cieszę się, że mogę być cały czas aktywna - przyznała Małgorzata Socha. 

 

Co jednak z rolami Małgorzaty Sochy w "Przyjaciółkach" czy "Na Wspólnej"? Już wiemy! Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zapraszamy do dyskusji o polskich serialach na grupę na Facebooku, którą znajdziecie pod TYM linkiem.

 

Zobacz: A jednak! Małgorzata Socha JEST W CIĄŻY! Mamy komentarz aktorki

2/5
Małgorzata Socha
ONS.pl

Małgorzata Socha wciela się w postać Ingi w "Przyjaciółkach" i Zuzy w "Na Wspólnej". Miłośnicy seriali z pewnością obawiają się, że ich ulubiona bohaterka może zniknąć z anteny! Czy tak faktycznie będzie?

 

Zobacz: MAŁGOSIA SOCHA POKAZAŁA ZDJĘCIE Z MAMĄ. FANI SĄ POD WRAŻENIEM... OPISU FOTOGRAFII!

3/5
Małgorzata Socha w ciąży?!

Katarzyna Michalska z biura prasowego TVN zdradziła w rozmowie z "Faktem", jakie są plany związane z postacią Małgorzaty Sochy w "Na Wspólnej". 

 

 – Na chwilę obecną nie została zaplanowana dłuższa przerwa w zdjęciach ani zmiany w wątku serialowej Zuzy – powiedziała Katarzyna Michalska. 

 

Zobacz: MAŁGOSIA SOCHA URODZIŁA! RADOSNĄ INFORMACJĘ I IMIĘ OGŁOSIŁ... ZNANY PROJEKTANT! 

4/5
Małgorzata Socha w ciąży?!

Małgorzata Socha ponoć planuje pracować jak najdłużej! 

 

- Na podstawie wcześniejszych doświadczeń Gosia wierzy, że da radę pracować nawet do ósmego miesiąca. Uwielbia swoją pracę i nie widzi powodu, dla którego miałaby z niej rezygnować! - powiedziała koleżanka aktorki w rozmowie z "Faktem". 

 

Zobacz: "Give me a kiss!" Mołek i Socha w identycznej bluzce w całuśne usta! ;) Która lepiej?