Małgorzata Socha w pomarańczowym swetrze

Każda matka zrozumie Małgosię Sochę! Aktorka dokonała "niemożliwego"?

Małgorzata Socha w pomarańczowym swetrze

Ostatnie dwa dni Małgorzata Socha spędziła poza domem na obozie Anny Lewandowskiej. Tym razem aktorka zabrała ze sobą dzieci, bo ćwiczenia były dedykowane dla matek i ich pociech. Małgosi towarzyszyli Zosia, Basia i Staś, jednak to nie maluchy zrobiły furorę w sieci. Lewandowska na swoim InstaStories pokazała, jak aktorka przyjechała spakowana na zgrupowanie! Widok szokuje, ale z pewnością zrozumie to każda matka. Zobaczcie zdjęcia.

Socha na obozie Lewandowskiej

Małgosia Socha pojechała na obóz do Dojo Stara Wieś. Aktorka ćwiczyła pod okiem Anny Lewandowskiej razem z trójką swoich pociech. Gwiazda jest matką 6-letniej Zosi, 2-letniej Basi i 11-miesięcznego Stasia. 39-latka już wróciła do formy, jednak jak mówi dawne porzekadło - w zdrowym ciele, zdrowy duch.

U Anny Lewandowskiej nie ma zmiłuj 😂🤦‍♀️🏃‍♀️ trening od świtu do nocy! I to w podskokach 🙈 - pisała Socha na Instagramie. 

Zobacz także: Małgorzata Socha zabrała dzieci na obóz Anny Lewandowskiej! Na treningu pojawiła się również Klara

W odpowiedzi na wpis aktorki, Anna napisała jej żartobliwie: "Matka wariatka 😍". Komentarz spotkał się z wieloma polubieniami w sieci.

Obóz u Anny trwał dokładnie dwa dni. Moment pakowania się Małgosi do auta, Lewandowska zarejestrowała w sieci. Okazało się, że aktorka zabrała ze sobą bardzo dużo rzeczy! Te ledwo mieściły się do środka.

Zobaczcie, jak Małgosia zabrała się na obóz. Ciekawe czy wszystko było potrzebne? ;)

Małgosia Socha pakuje się do domu
Instagram

Aktorka zabrała ze sobą mnóstwo rzeczy

Małgosia Socha pakuje się do domu
Instagram

 

Więcej na temat Małgorzata Socha
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44