Małgorzata Rozenek
Instagram

Małgorzata Rozenek zdradziła, jak spędziła Wielką Sobotę. Za czym tęskni najbardziej?

Małgorzata Rozenek
Instagram

Małgorzata Rozenek już niedługo przywita na świecie swojego trzeciego syna. Ostatni miesiąc ciąży gwiazda postanowiła spędzić z dala od miasta tylko z mężem i synami. Jednak mimo pięknego miejsca, w jakim się znalazła, Małgorzata Rozenek ze wzruszeniem wspomina ubiegłe święta wielkanocne i zdradza czego brakuje jej najbardziej! Zobaczcie...

Małgorzata Rozenek o swoich świętach wielkanocnych!

Małgorzata Rozenek opublikowała na Instagramie zdjęcie w wygodnej, domowej stylizacji i zdradziła, że Wielką Sobotę spędza korzystając z pięknej pogody na balkonie. Zdradziła też, że gdyby nie epidemia koronawirusa spędzałaby ten czas zupełnie inaczej! Gwiazda miała na myśli oczywiście poświęcenie święconki i wizytę u rodziny. Niestety w tym roku nie może sobie na to pozwolić:

Piękna dziś pogoda, słoneczna ☀️ mamy w planach wycieczkę na... taras, a Wy? 😁 normalnie w Wielką Sobotę szliśmy ze święconką a później spotykaliśmy się z najbliższymi a w tym roku wszyscy musieliśmy zmienić nasze plany i tradycje. Miejmy nadzieję, że powoli sytuacja w Polsce będzie się poprawiać. Pięknego dnia 🐣🐥 #zostańwdomu - napisała Małgorzata Rozenek na Instagramie.

Fani Małgorzaty Rozenek po raz kolejny podkreślają, że celebrytka wygląda doskonale w ciąży i piszą, że też spędzają święta w domu, ale mają nadzieję, że kolejne będą już w większym, rodzinnym gronie. 

Ciąża to czas szczególny a Pani wygląda ślicznie

Za rok o tej porze, będziemy wspominać ten trudny czas. Oby w tym samym lub większym gronie 😘

Nieważne gdzie, ważne że razem. 

Tylko spójrzcie na to urocze zdjęcie Małgorzaty Rozenek!

 

 

Małgorzata Rozenek w białych sneakersach
Instagram

 

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48