Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Gosia Rozenek
EastNews
Newsy

Czego obawia się Małgorzata Rozenek w trzeciej ciąży? Czy zamierza zrobić przerwę w karierze?

O wymarzone dziecko Małgorzata Rozenek-Majdan (41) i jej mąż Radosław Majdan walczyli ponad dwa lata. Po kilku nieudanych próbach in vitro ich starania przyniosły efekt. Już w czerwcu gwiazda po raz trzeci zostanie mamą.

– To dla nas wyjątkowy czas, bo spełniło się nasze marzenie. Cała nasza rodzina jest bardzo szczęśliwa – mówi w rozmowie z „Party” gwiazda.

Po krótkim rodzinnym urlopie w polskich górach Małgorzata wróciła do pracy. I wcale nie zwalnia tempa! Przygotowuje się do otwarcia swojej fundacji i do kolejnego sezonu „Projektu Lady”. My mieliśmy zaszczyt wręczyć jej statuetkę za zajęcie pierwszego miejsca w naszym plebiscycie na Gwiazdę Party (Małgorzata zdobyła aż 22 820 waszych głosów!) i podpytać o plany na 2020 rok. A ten zapowiada się dla niej wyjątkowo.

– Najbliższe miesiące będą rewolucyjnie! – śmieje się Rozenek-Majdan.

Czy trzecie dziecko wywróci świat Małgorzaty do góry nogami?

Zobacz także: Małgorzata Rozenek cieszy się pierwszymi ruchami dziecka: "Wciąż nie mogę uwierzyć w nasze szczęście"

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Gosia Rozenek
EastNews
Newsy
Małgorzata Rozenek w dokumencie "In Vitro. Nauka czy cud". Znamy datę premiery!
Małgorzata Rozenek w filmie dokumentalnym "In vitro. Nauka czy cud". Premiera programu odbędzie się 30 stycznia na Discovery Life

Zapowiadany przez  Małgorzatę Rozenek film dokumentalny o in vitro będzie miał swoją premierę już 30 stycznia na antenie Discovery Life. Program skupi się na tematyce związanej z problemem niepłodności oraz szansami na zajście w ciążę metodą in vitro. Małgorzata Rozenek aktualnie spodziewa się trzeciego dziecka, które urodzi się dzięki tej metodzie. Gwiazda TVN wspiera osoby zmagające się z niepłodnością oraz walczy o refundację in vitro. Nowo powstały dokument ma stanowić rzetelne źródło wiedzy na temat tego procesu. Poznajcie więcej szczegółów!  Zobacz także:   Małgorzata Rozenek-Majdan o swojej książce o in vitro. Wypowie walkę politykom? "In Vitro. Nauka czy cud" - nowy program Małgorzaty Rozenek Discovery Life wyemituje program dokumentalny "In vitro. Nauka czy cud", którego prowadzącą będzie Małgorzata Rozenek. Jak informują wirtualnemedia.pl, emisja dokumentu odbędzie się 30 stycznia o godz. 19:50.  Małgorzata Rozenek jako gospodyni programu wspólnie z ekspertami będzie obalać mity związane z procesem in vitro oraz omówi jego przebieg. Specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania związane z zabiegiem oraz wyjaśnią, jak należy się do niego przygotować. Prowadząca porozmawia także z trzema parami, które opowiedzą o swoich doświadczeniach. Widzowie będą mieli szansę obserwować lekarzy przy pracy oraz zostaną zapoznani z pełną procedurą leczenia aż do porodu.  Małgorzata Rozenek jest mamą dwóch synów, którzy przyszli na świat dzięki metodzie in vitro. Aktualnie jest w trzeciej ciąży. Gwiazda TVN  nie ukrywa przed dziećmi, w jaki sposób pojawili się na świecie. Głośno mówi o problemach niepłodności w mediach i wspiera osoby zmagające się z...

Aleksandra Kwaśniewska zażartowała z Małgorzaty Rozenek
Newsy
Aleksandra Kwaśniewska zażartowała z Małgosi Rozenek! Jej nowy post robi furorę wśród gwiazd

Aleksandra Kwaśniewska po raz kolejny udowodniła, że ma ogromne poczucie humoru i dystans! Jej najnowszy post, dotyczący spacerów z psami, robi prawdziwą furorę w sieci! Co ma z tym wspólnego Małgorzata Rozenek? Zobaczcie! Aleksandra Kwaśniewska porównała się do Małgosi Rozenek Aleksandra Kwaśniewska, podobnie jak Małgosia Rozenek, jest prawdziwą "psiarą"! Jednak jej spacery z pupilami nie wyglądają tak jak u koleżanki z branży. Często widzimy zdjęcia gwiazdy TVN z czworonogami (zrobione przez paparazzi), podczas których Małgorzata wygląda nieskazitelnie, nawet będąc ubrana na biało. Ola też by tak chciała, ale jak sama pisze: life is life. Dla przykładu Kwaśniewska wrzuciła zdjęcie umorusanej błotem kurtki po spacerze z ukochanym pieskiem. Jej żart wywołał mnóstwo pozytywnych reakcji, także wśród gwiazd: Kooocham - napisała Marta Żmuda Trzebiatowska.  My też! I choć podczas spacerów chcielibyśmy być jak Małgosia, zdecydowanie bliżej nam do Oli! A jak jest u Was?           Wyświetl ten post na Instagramie.                   #tia.. #lifeislife #nanananana Post udostępniony przez Tak Zwana Kwaśniewska (@aleksandraleksandrowna) Sty 15, 2020 o 2:57 PST   Małgorzata Rozenek zachwyca nawet podczas spaceru! Śledzicie Instagram Oli?   

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner