Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
ONS
Newsy

Małgorzata Rozenek skrytykowana przez katolicki tygodnik

Chodzi o komunię świętą jej syna

Małgorzata Rozenek słynie z dobrego stylu i klasy. Choć ostatnio jej kreacje stają się coraz krótsze i coraz bardziej seksowne, to Rozenek nigdy nie przekracza granicy dobrego smaku. Zobacz też: Najlepsze stylizacje Małgorzaty Rozenek z okazji urodzin [FOTO]


Okazuje się, że nie wszyscy tak ją postrzegają. Niedawno odbyła się komunia święta jej syna Stasia. Perfekcyjna Małgorzata zadbała o szykowną kreację na to ważne, rodzinne wydarzenie. Prezenterka wybrała krótką, czerwoną sukienkę i bardzo wysokie czarne szpilki.
Stylizacja Małgorzaty nie umknęła uwadze mediów katolickich. Katolicki tygodnik "Dobry tydzień" skrytykował ją za zbyt śmiałą kreację, niedopasowaną do charakteru uroczystości.

Wyjątkowo krótka sukienka Perfekcyjnej Pani Domu przeszkadzała w skupieniu uczestnikom uroczystości - napisano w katolickim tytule.

Myślicie, że weźmie to sobie do serca?

Zobacz na Polki.pl: Małgorzata Rozenek odwołała ślub
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Małgorzata Rozenek ostro odpowiada Dodzie
Newsy
Doda o Radku: "Małgosia ma teraz dobrego męża"! Rozenek ostro odpowiedziała: "Głupia kobieta..."
Rozenek usunęła wpis i dodała nowe zdjęcie!

Małgorzata Rozenek zareagowała na ostatni wywiad Dody na temat małżeństwa z Radosławem Majdanem.   Artystka w rozmowie z "Party" powiedziała, że dzięki jej rozstaniu z piłkarzem, gwiazda TVN ma teraz dobrego męża. Małgorzata na swoim Instagramie ostro zareagowała!    Doda o rozstaniu z Radkiem Majdanem. Reakcja Małgorzaty Rozenek   Doda w rozmowie z "Party" podsumowała ostatnie 10 lat w swoim życiu zawodowym i prywatnym. Wokalistka uważa, że jedną z najważniejszych decyzji w jej życiu było rzucenie męża:  Przynajmniej Małgosia ma teraz dobrego męża. Nie było innego wyjścia. To było wielkie uczucie, ale toksyczne - i w pewnym momencie się wypaliło. Przestałam kochać Radka. Mimo to jeszcze przez rok po rozwodzie spotykaliśmy się ze sobą - mówi gwiazda.  Jak Małgorzata Rozenek zareagowała na słowa Dody? Na jej Instagramie pojawił się mocny cytat: Mądra kobieta z każdego mężczyzny zrobi dobrego męża stanu. Głupia kobieta z każdego mężczyzny nie zrobi nawet dobrego męża - brzmi napis na Instagramie Małgorzaty.  Wpis niespodziewanie zniknął z profilu Małgorzaty Rozenek. Zamiast niego pojawił się inny, znacznie łagodniejszy. Spokój jest jednak lepszy niż negatywne emocje - napisała prezenterka TVN. Jak myślicie, czy to był przytyk skierowany do Dody?   Zobacz także:  Doda zakłada fundację! Jakóbiak: "Wszystkim swoim byłym musisz pomóc?". Co odpowiedziała?   Małgorzata Rozenek odpowiada Dodzie! Gwiazda TVN usunęła poprzedni wpis i dodała po nim znacznie łagodniejszy. Małgorzata Rozenek i Radek Majdan tworzą szczęśliwe małżeństwo!   Czy Doda odpowie Małgorzacie Rozenek?

Ojciec Małgorzaty Rozenek ocenia metody wychowawcze córki
Newsy
Ojciec Małgorzaty Rozenek o metodach wychowawczych córki: "Dużo mówi, ale rozpieszcza i dzieci, i psy"
Małgorzata Rozenek i metody wychowawcze. Co ojciec Małgorzaty Rozenek mówi o niej?

Odkąd mały Henio Majdan pojawił się na świecie, Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan coraz częściej dzielą się tym, co się dzieje w ich prywatnym, rodzinnym życiu. Ojciec Małgorzaty Rozenek zdradził, jaką mamą "Perfekcyjna" jest na co dzień. Czy rozpieszcza synów? A może jest nieugięta? Takiego obrotu zdarzeń z pewnością się nie spodziewacie.  Zobacz także:  Małgorzata Rozenek pokazała piękną posiadłość swoich rodziców. Ogród robi ogromne wrażenie! Ojciec Małgorzaty Rozenek o jej metodach wychowawczych Ojciec Małgorzaty Rozenek, Stanisław Kostrzewski, w rozmowie z "Faktem" przyznał, że jego córka jest typem mamy, która dla swoich dzieci zrobi wszystko i bardzo je rozpieszcza. Dodał również, że od zawsze to on jako ojciec a później dziadek, bywał najsurowszy w rodzinie: Ja jestem jedyny w tej rodzinie, który podchodzi racjonalnie do wszystkich spraw.  Małgosia dużo mówi, ale rozpieszcza i dzieci, i psy.  Ja jeden potrafię przytrzymać, więc to jest dosyć ciężka rola, bo  wszyscy wiedzą, że jeżeli coś dobrego ma się zadziać w rodzinie to Małgosia, moja żona, syn. A jak trzeba coś... No to ojciec. I w tym momencie ja zawsze jestem ten najgorszy. Jednocześnie dodał, że ma bardzo dobry kontakt z wnukami i zawsze dba o to, aby chłopcy ciekawie spędzali czas. Małgorzata Rozenek może liczyć na pomoc rodziców zawsze, kiedy tylko tego potrzebuje.  Kiedy tylko Małgosia sobie życzy, ja wsiadam, jadę, z dziećmi siedzę. Zresztą dzieci uwielbiają być z nami, bo ja tam różne rzeczy wymyślam Wspaniała i zgrana rodzina! Oby tak było zawsze! Zobacz także:  Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan o synku i podziale obowiązków: "Radkowi trafiła się gorsza zmiana" Stanisław...

ONS
Newsy
Rozenek przeżywa utratę programu: Bywa opryskliwa, nerwowa
Wyżywa się na Majdanie?

Ostatnio wszyscy zastanawiają się, jak potoczy się dalsza kariera Małgorzaty Rozenek . Pojawiały się doniesienia o tym, jakoby celebrytka miała przejść do Polsatu. Póki co te plotki nie zostały potwierdzone. Pewna natomiast jest informacja o tym, że Małgorzata Rozenek straciła swój program "Piekielny Hotel". Nową edycję ma poprowadzić Dorota Szelągowska . Zobacz też: Dorota Szelągowska zastąpi Małgorzatę Rozenek w "Piekielnym Hotelu"? Co z gwiazdą TVN? Co dalej z karierą Rozenek? Jeszcze nie znamy odpowiedzi na to pytanie. O kazuje się jednak, że zawodowe zawirowania nie mają dobrego wpływu na piękną celebrytkę. Jak donosi anonimowy informator magazynu "Na żywo", gwiazda przeżywa swoją sytuację i daje to odczuć swojemu otoczeniu, głównie narzeczonemu - Radosławowi Majdanowi : Małgosia jest ostatnio w coraz gorszym nastroju, a frustracje zdarza się jej wyładowywać na narzeczonym. (...) Bywa opryskliwa, nerwowa. Jednak Radek nie ma do niej pretensji. Wie, jak trudno pogodzić się z utratą sławy. Jako członek drużyny narodowej w piłce nożnej, był przed laty wielką gwiazdą, potem stracił swoją pozycję. Doskonale rozumie zdenerwowanie ukochanej - zdradził informator magazynu. Myślicie, że to wpłynie na ich związek? Zobacz na Polki.pl: Małgorzata Rozenek odejdzie z telewizji?    

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner