Małgorzata Rozenek w pokoju synka w białej sukience

Małgorzata Rozenek poleciła pobieranie krwi pępowinowej. Internautka: "Te posty dla zwykłego Kowalskiego są czasem przykre". Gwiazda odpowiedziała!

Małgorzata Rozenek w pokoju synka w białej sukience

Małgorzata Rozenek lada chwila zostanie mamą. Z tego też względu gwiazda na swoim Instagramie zamieściła wpis, w którym poleciła pobranie krwi pępowinowej. Część internautów zarzuciła jednak przyszłej mamie, że jest to dość kosztowne i nie każdego stać na tę metodę. Gwiazda postanowiła odpowiedzieć na jeden z komentarzy. Zobaczcie. 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek odlicza dni porodu. Tak przeżywa 9. miesiąc ciąży

Małgorzata Rozenek przygotowuje się już do porodu. Lada moment na świecie pojawi się trzeci synek gwiazdy. Jak każda przyszła mama dba o każdy szczegół i chce jak najlepiej przygotować się na ten wyjątkowy moment. Małgorzata Rozenek myśli też o przyszłości swojego synka. Z tego też względu gwiazda zdecydowała, że podobnie jak w dwóch poprzednich ciążach, zostanie pobrana krew pępowinowa. Gwiazda zamieściła wpis na Instagramie, w którym poleciła tę metodę. 

Kochani, bezpieczeństwo rodziny jest dla mnie najważniejsze. Tak jak przy poprzednich ciążach zadecydowałam, że podczas mojego porodu zostanie pobrana krew pępowinowa. Materiał ten to nieocenione źródło komórek macierzystych. Nie wiemy, co przyniesie przyszłość, ale wolę mieć świadomość, że zrobiłam wszystko co w mojej mocy, aby maksymalnie zabezpieczyć swoich najbliższych. Pamiętajcie, że krew pępowinową naszych dzieci można pobrać tylko raz, więc o specjalny zestaw pobraniowy postarałam się odpowiednio wcześniej.  - napisała Małgorzata Rozenek. 

Pod postem pojawiły komentarze, w których niektóre internautki wytknęły przyszłej mamie, że jest to bardzo kosztowne i niestety z tego względu większość osób się na tą metodę nie decyduje.

- Pani Małgorzato, nie jestem celebrytką z zasobnym portfelem. Zatem proszę takich rad nie udzielać zwykłej matce, która na pewno kocha i robi to co może dla swego dziecka. Proszę zejść na ziemię. Z wyrazami szacunku.

- Szkoda że jak mnie było to potrzebne to kosztowało to majątek i nie było mnie stać

- Szkoda że nie każdego na to stać, takie rzeczy powinny być refundowane

- Za darmo to i ja bym to wzięła dla swojego dziecka. Wam celebrytom łatwo mówić ,,zrobiłam wszystko co w mojej mocy” 😬 czytaj dostałam za darmo i jeszcze pewnie przelew za reklamę poszedł. To jest życie... Pani Małgosiu nie hejtuje tylko te posty dla zwykłego Kowalskiego są czasem przykre. Co za durny świat nastał.. - piszą internauci. 

Na jeden z komentarzy gwiazda odpowiedziała: 

14 lat temu, kiedy rodził się mój pierwszy syn Stanisław i 10 lat temu kiedy rodził się mój drugi syn Tadeusz nikt mi nic za darmo nie dawał. A teraz jestem w sytuacji w której nie muszę robić nic w co nie wierze. Mimo tego już wtedy, po konsultacji z lekarzami podjęliśmy decyzje o bankowaniu krwi. To jedna z ważniejszych inwestycji w zdrowie dziecka - odpowiedziała gwiazda.

To już kwestia dni, kiedy Małgorzata Rozenek pojawi się na porodówce. Trzymamy zatem mocno kciuki za szczęśliwy poród gwiazdy i życzymy dużo zdrowia! Tymczasem zobaczcie post Małgorzaty Rozenek, w którym gwiazda poleciła pobranie krwi pępowinowej. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani, bezpieczeństwo rodziny jest dla mnie najważniejsze. Tak jak przy poprzednich ciążach zadecydowałam, że podczas mojego porodu zostanie pobrana krew pępowinowa. Materiał ten to nieocenione źródło komórek macierzystych. Nie wiemy, co przyniesie przyszłość, ale wolę mieć świadomość, że zrobiłam wszystko co w mojej mocy, aby maksymalnie zabezpieczyć swoich najbliższych. Pamiętajcie, że krew pępowinową naszych dzieci można pobrać tylko raz, więc o specjalny zestaw pobraniowy postarałam się odpowiednio wcześniej. Wybór Banku Komórek Macierzystych był oczywisty - wybrałam Bank Komórek Macierzystych nOvum, któremu zaufałam już wcześniej dwukrotnie. Poziom obsługi stoi tam na najwyższym poziomie, dzięki czemu mogłam dopełnić wszystkich niezbędnych formalności wygodnie bez wychodzenia z domu. Spośród oferowanych przez Bank pakietów, wybrałam Multi Regenerację PLUS z dodatkowym pobraniem krwi z łożyska. Taki wariant będzie umożliwiał wielokrotne użycie komórek macierzystych www.novumbank.com

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Termin porodu Małgorzaty Rozenek zbliża się wielkimi krokami. Maluszek powinien przyjść na świat na początku czerwca. 

Małgorzata Rozenek w kwiecistej sukience i Radosław Majdan pod szpitalem

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36