Małgorzata Rozenek i Radek Majdan w białych koszulkach

Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie męża i syna! Fani dopytują, czy urodziła, gwiazda odpowiada! 

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan w białych koszulkach

Małgorzata Rozenek opublikowała w sieci piękne zdjęcie swojego męża i syna, a w sieci zawrzało! Pod najnowszą fotką i wpisem gwiazdy TVN pojawiło się mnóstwo komentarzy w których fani dopytują ją o termin porodu. Część internautów już ruszyła z gratulacjami, a ich wpisy skomentowała sama Małgorzata Rozenek. Zobaczcie nowe zdjęcie na profilu gwiazdy TVN!

Małgorzata Rozenek już urodziła?

Narodziny dziecka Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana zbliżają się naprawdę wielkimi krokami. Pociecha prowadzącej "Projekt Lady" i byłego piłkarza ma przyjść na początku czerwca- oznacza to, że poród może odbyć się już w każdej chwili! Ostatnio Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pokazali, że są już gotowi na narodziny maleństwa. Para przygotowała piękny pokoik dla syna i pokazała, jakim wózkiem będzie woził się ich syn! Od kilku dni chyba wszyscy fani Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana czekają na radosne wiadomości o powiększeniu ich rodziny. Ostatnie zdjęcie opublikowane przez gwiazdę TVN podgrzało atmosferę wokół porodu! Małgosia pokazała fotkę męża i jej syna Tadeusza, a internauci zaczęli podejrzewać, że gwiazda już urodziła.

- Czy to już????🙈
- Urodził się już Synuś 😍gratulacje😘
- Gosia urodziła!?😁 Gratulacje👏🤩🤩🤩- komentowali internauci.

Jedna z internautek stwierdziła, że gwiazda TVN najprawdopodobniej urodzi w Dzień Dziecka, czyli w swoje urodziny! Małgorzata Rozenek szybko odpowiedziała na jej wpis!

nie, nie mam ustalonej cc na 1 czerwca. W ogóle nie mam ustalonej cesarki 😊  według lekarzy dobrym rozwiązaniem jest czekanie na rozpoczęcie akcji porodowej, niezależnie od tego jak ma się rodzić. Więcej! Bardzo bym nie chciała żeby #dzidziuśmajdana rodził się w dzień dziecka bo sama się urodziłam w dzień dziecka i znam ten ból😜 fajnie jak każdy ma swój dzień i swoje święto 😊 a jak będzie... zobaczymy- zdradziła Małgorzata Rozenek.

Zobaczcie zdjęcie, które wywołało takie zamieszanie na Instagramie! 

Zobacz także: Radosław Majdan przez przypadek pokazał wózek dziecka! Wybrali z Małgosią klasyczny model

Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie męża i syna.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cudownej i uśmiechniętej niedzieli Wam życzę ☀️❤️😁

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Gwiazda TVN lada dzień zostanie mamą.

Instagram

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36