Małgorzata Rozenek w swojej sypialni Małgorzata Rozenek  w swoim salonie Małgorzata Rozenek w swojej kuchni Małgorzata Rozenek pokazała ogromny salon
Małgorzata Rozenek świętuje 47. urodziny Radka
EastNews

Małgorzata Rozenek dla wielu Polek jest prawdziwym wzorem do naśladowania. Wcześniej motywowała kobiety do utrzymywania porządku w mieszkaniach dzięki programowi "Perfekcyjna Pani Domu". Teraz natomiast tysiące kobiet wzoruje się na Małgorzacie Rozenek i jej stylu, chętnie wybierając podobne ubrania oraz dodatki. Tymczasem my postanowiliśmy pójść o krok dalej i podpatrzeć, jak mieszka gwiazda. Okazuje się, że jej wnętrza też są ogromnym źródłem inspiracji! Zobaczcie galerię zdjęć i przekonajcie się, jak wygląda mieszkanie Małgorzaty Rozenek. Gwarantujemy - robi wrażenie!

1/4
Małgorzata Rozenek w swojej sypialni
Instagram

Małgorzata Rozenek zdecydowanie nie ma problemu z pokazywaniem swojej prywatności. Już wiele razy "wpuszczała" fanów do swojego mieszkania. Na jej zdjęciach możemy podziwiać zarówno ogromny salon, piękną kuchnię, jak i nawet sypialnię! Ostatnio Małgorzata pokazała, jak śpi w łóżku ze swoim psem. Uwagę zwróciło m.in. rodzinne zdjęcie nad łóżkiem. Wnętrze utrzymane jest w stylowych szarościach.

2/4
Małgorzata Rozenek  w swoim salonie
Instagram

Małgorzata Rozenek może pochwalić się wyjątkowo przestronnym mieszkaniem. Widać również, że ceni sobie różne dekoracje - na szafkach nie brakuje figurek, wazonów z kwiatami, a ściany są ozdobione obrazami, zdjęciami i zegarami. Dzięki temu dom nabiera charakteru, a także widoczny jest przytulny klimat. Co istotne - nie ma mowy o bałaganie!

 

3/4
Małgorzata Rozenek w swojej kuchni
Instagram

Jak się okazuje, Małgorzata Rozenek sama dba o swoje wnętrza i wyznacza swoich synów do pomocy. Niestety, jej mąż Radosław nie przepada za domowymi obowiązkami. 

Na Radosława mogę liczyć tylko w pewnej części, bo on nie za bardzo się daje wdrożyć w takie obowiązki i ich nie lubi. Ale jest świetny w typowo męskich zajęciach, na przykład w czytaniu map! I w sumie bardzo dobrze, bo każdy powinien robić rzeczy, które sprawiają mu przyjemność - mówiła kiedyś Małgorzata Rozenek w rozmowie z "Faktem".

Kuchnię Małgorzata Rozenek również urządziła stylowo - dominuje tu kolor szary, a szafki mają gładką, niemal lustrzaną powierzchnię.

4/4
Małgorzata Rozenek pokazała ogromny salon
Instagram

Mimo że w domu Małgorzaty Rozenek mogłyby się zmieścić tłumy, to jednak gwiazda nieczęsto urządza przyjęcia. Wynika to z faktu, że sama rzadko ma okazję cieszyć się domowym zaciszem. Gdy już jej się to uda, chce w 100 proc. wykorzystać te chwile. 

Bardzo lubię być osobą, która organizuje życie towarzyskie, chociaż też niechętnie wpuszczam do siebie do domu. To jest tak, że przez to, że nie mam zbyt wiele czasu na spędzanie go w domu, gdy już to robię, nie chcę rozpraszać swojej uwagi na inne rzeczy. To nie jest typowy dom otwarty, natomiast dla moich przyjaciół zawsze jest - mówiła Małgorzata Rozenek w rozmowie z "Faktem". 

Podoba się wam mieszkanie gwiazdy? 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek