Małgorzata Rozenek z synem Heniem

Małgorzata Rozenek pokazała nowe zdjęcia z synem, Heniem! "U nas bal trwa w najlepsze"

Małgorzata Rozenek z synem Heniem

Małgorzata Rozenek-Majdan w sobotni poranek pokazała najnowsze zdjęcie z synkiem! Wraz z Henrykiem przebywają jeszcze w jednym z warszawskich szpitali (w międzyczasie dumny tata, Radosław Majdan, wyprawił pępkowe). Jak się czują?

Małgorzata Rozenek-Majdan z synkiem Heniem - nowe zdjęcie

Małgorzata Rozenek po raz trzeci została mamą 10 czerwca. Na świecie pojawił się synek, który otrzymał imię Henryk. Radosną nowinę przekazał Radosław Majdan - to jego pierwsze dziecko.

 To najszczęśliwszy dzień mojego życia😍😍😍dzisiaj o godzinie 6.35 urodził się nasz piękny synek❤️ Jest silny, zdrowy i bardzo waleczny💪 3900 gr / 58 cm 👍 snuje już co do Niego plany😉 treningowe😂 Przed Wami HENIO - napisał dumny sportowiec.

Henia na swoim Instagramie pokazała teraz Małgosia Rozenek, która jeszcze przebywa w szpitalu z małym. Gwiazda zapytała fanów, jak zaczął im się dzień, ale szybko zreflektowała się, że przed siódmą, kiedy wrzuciła zdjęcie, nikt jej nie odpowie poza innymi matkami:

Dzień dobry 😁 u nas bal trwa w najlepsze 😉 a jak się Wam zaczął dzień? Chociaż, spojrzałam na zegarek😜 kogo ja pytam? 🤦‍♀️😂 w sobotę, po 7, w trakcie długiego weekendu 🤣 u Was bal się pewnie dopiero kończy 😂😂😂 cudownego dnia dla innych Mamuś - napisała Rozenek

Zdjęcie z Heniem jest rozczulające! Zobaczcie sami!

Małgorzata Rozenek z synem Heniem

Małgosia Rozenek pokazała twarz Henia! Jest piękny!

Małgorzata Rozenek-Majdan z synkiem Heniem, zdjęcie ze szpitala
Instagram

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48