Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Małgorzata Rozenek-Majdan
Instagram
Newsy

Małgorzata Rozenek napisała książkę o in vitro! "Nie mogę dłużej milczeć. Mam obowiązek zabrać głos"

Małgorzata Rozenek napisała książkę o in vitro! "Nie mogę dłużej milczeć. Mam obowiązek zabrać głos"

Od kilku miesięcy Małgorzata Rozenek-Majdan szykowała dla fanów wielką niespodziankę. 41-latka nie chciała zdradzać, co to będzie. Wszystko było owiane wielką tajemnicą. Wielki sekret w końcu ujrzał światło dzienne za sprawą głównej zainteresowanej, która zdradziła go na Instagramie. Okazało się, że Rozenek napisała książkę, ale nie o gotowaniu czy prowadzeniu domu, a o... in vitro! 

Małgorzata Rozenek zakończyła wakacje w kamperze. Przypominamy najśmieszniejsze momenty

O czym jest "in vitro" Małgorzaty Rozenek?

Małgorzata Rozenek-Majdan nigdy nie ukrywała, że urodziła dwóch synów dzięki in vitro. Prezenterka jest szczęśliwą mamą Stasia i Tadeusza. Ojcem chłopców jest Jacek Rozenek. Perfekcyjna Pani Domu przy każdej okazji broni metody sztucznego zapłodnienia. Małgorzata wie, że dzięki niej stała się mamą, tak jak i wiele innych kobiet na całym świecie. 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek powiedziała synom, że urodzili się dzięki in vitro!

Skoro miliony kobiet skorzystało z in vitro to dyskusja na ten temat wciąż jest potrzebna? Kilka miesięcy temu w Polsce głośno było o próbie zaostrzenia przepisów dotyczących sztucznego zapłodnienia. Chcąc rozprawić się z faktami i mitami na ten temat Rozenek wydała książkę. Czy w ten sposób pomoże?

Dziś już mogę głośno podzielić się z Wami efektami mojej wielomiesięcznej pracy. Długie poszukiwania bohaterów, kilkanaście spotkań, kilkadziesiąt godzin rozmów, wiele łez, radości, śmiechu oraz smutku... Jestem dumna z tego, że książka "In vitro. Rozmowy intymne" właśnie ujrzała światło dzienne. Jestem szczęśliwą mamą dwóch wspaniałych synów. Nie byłoby ich ze mną, gdyby nie pomoc lekarzy, gdyby nie in vitro. - napisała Małgosia.

I dodała, że dyskusja na temat in vitro wciąż budzi niezdrowe emocje, a stereotypy wciąż są krzywdzące i służą jako narzędzia walki politycznej. Małgorzata w książce przedstawi całą prawdę dotyczącą tej metody. 

Znam radość sukcesu i smutek porażki. Nie mogę dłużej milczeć. Czuję, że razem z innymi rodzicami mam obowiązek zabrać głos - zakończyła.

Fani pogratulowali Małgorzacie książki i w komentarzach zaczęli dzielić się swoimi historiami na temat in vitro. Czy 41-latce uda się złamać tabu?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziś już mogę głośno podzielić się z Wami efektami mojej wielomiesięcznej pracy ❤ Długie poszukiwania bohaterów, kilkanaście spotkań, kilkadziesiąt godzin rozmów, wiele łez, radości, śmiechu oraz smutku... Jestem dumna z tego, że książka „In vitro. Rozmowy intymne” właśnie ujrzała światło dzienne. Jestem szczęśliwą mamą dwóch wspaniałych synów. Nie byłoby ich ze mną, gdyby nie pomoc lekarzy. Gdyby nie In vitro. Dyskusja wokół tego tematu wciąż rodzi niezdrowe emocje, powiela krzywdzące stereotypy, służy jako narzędzie walki politycznej. Dzięki ginekologom, seksuologom, embriologom oraz księdzu dominikanowi przedstawię Wam całą prawdę o tej procedurze. Kilkakrotnie przeszłam procedury In vitro, i tak jak tysiące kobiet, mających problem z zajściem w ciąże, znam radość sukcesu i smutek porażki. Nie mogę dłużej milczeć. Czuję, że razem z innymi rodzicami mam obowiązek zabrać głos. @proszynski_wydawnictwo Książkę znajdziecie w przedsprzedaży na @empikcom

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Małgorzata Rozenek-Majdan jest mamą dwóch synów

Małgorzata Rozenek w błękitnej koszuli
Instagram

 

East News
Fleszstyle
Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek-Majdan i wiele innych gwiazd na zdjęciach z 2009 i 2019 roku! Kto zmienił się najbardziej?
Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek-Majdan i wiele innych gwiazd na zdjęciach z 2009 i 2019 roku! Kto zmienił się najbardziej?

  Ostatnio w internecie panuje moda na udostępnianie swoich zdjęć sprzed dziecięciu lat. Zabawa nazywa się "#10yearschallenge" i cieszy się ogromną popularnością szczególnie wśród gwiazd. Niektóre z nich z chęcią pokazały, jak zmieniły się przez te kilka lat. My również postanowiliśmy wziąć udział w tej zabawie. Wybraliśmy zdjęcia kilku polskich gwiazd zrobione przed dziesięcioma laty. W niektórych przypadkach zmiana jest diametralna! Zobaczcie nasze wideo i przekonajcie się sami! POLECAMY: WOW! Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z dzieciństwa!   Agnieszka Kaczorowska w 2009 roku miała 17 lat.   Julia Wróblewska w 2009 roku była 11-latką.  

Małgorzata Rozenek-Majdan i Mikołaj Pawlak
EastNews
Newsy
Nowy Rzecznik Praw Dziecka nazwał in vitro „metodą niegodziwą”. Małgorzata Rozenek odpowiada mu ostro...
Nowy Rzecznik Praw Dziecka nazwał in vitro „metodą niegodziwą”. Małgorzata Rozenek odpowiada mu ostro...

Nawet bardzo!

Małgorzata Rozenek jest w ciąży? Komentarz menadżera
Newsy
"Zostawcie nas w spokoju" Ostry wpis Małgorzaty Rozenek o in vitro!
"Zostawcie nas w spokoju" Ostry wpis Małgorzaty Rozenek o in vitro!
Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner