Instagram

Małgorzata Rozenek pochwaliła się nową kołyską, a internautka obawia się o sposób bujania maluszka. Gwiazda odpowiedziała!

Instagram

Małgorzata Rozenek odlicza dni do porodu. Ostatnio na swoim Instagramie gwiazda pochwaliła się nową kołyską dla swojego synka, który lada moment przyjdzie na świat! Jedna z internautek wytknęła przyszłej mamie sposób, w jaki buja się kołyska. Małgorzata Rozenek postanowiła na ten komentarz odpowiedzieć. Zobaczcie! 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek pokazała teściową na zdjęciu sprzed lat, a fanom natychmiast się z kimś skojarzyła...

Internautka zwraca uwagę na sposób bujania się kołyski. Gwiazda postanowiła zareagować!

To już ostatnie chwile przed jednym z najpiękniejszych dni w życiu Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Para lada dzień zostanie rodzicami! Małżonkowie zadbali o każdy szczegół i nie ma co do tego żadnych wątpliwości, że maluszek będzie miał absolutnie wszystko co tylko można sobie wymarzyć! Piękny pokoik, zabawki, mebelki, kołyski - Małgorzata Rozenek naprawdę zadbała aby wszystko było piękne i bezpieczne dla maleństwa. 

Ostatnio gwiazda pochwaliła się piękną kołyską dla swojego synka, która dodatkowo buja się od góry do dołu. Zdaniem jednej z internautek, taki sposób kołysania nie jest odpowiedni. 

Kołyska powinna kołysać się na boki a nie od głowy do nóg - napisała obserwatorka gwiazdy. 

Oczywiście pod komentarzem internautki pojawiło się mnóstwo odpowiedzi innych obserwatorów, którzy w zdecydowanej większości jednak się z nią nie zgodzili. Głos zabrała także Małgorzata Rozenek. 

- teraz już są inne zalecenia - odpisała Małgorzata Rozenek

- Jak się buja dziecko na rękach to jak? "na boki? 🤔😁" nie sądzę 🙃😁 myślę że to działa na takiej samej zasadzie

- A w brzuchu to dziecko kołysze się na boki? Bo raczej góra dół jak matka chodzi 🙈😄

- ale przecież jak kołyszesz dziecko we własnych ramionach, to właśnie główka-nóżki, a nie na boki...? 😊 - piszą internauci. 

Na pewno Małgorzata Rozenek zadbała o każdy szczegół i doskonale zapoznała się ze wszystkimi zasadami bezpieczeństwa, aby jej maleństwo miało wszystko co najlepsze. Teraz trzymamy zatem kciuki za szczęśliwy poród gwiazdy!

Poród Małgorzaty Rozenek to już kwestia dni! 

Rodzina Małgosi Rozenek w kimonach

 

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36