Małgorzata Rozenek w opasce

Bez niej nie powstałby Projekt Lady! Małgorzata Rozenek opowiada o ważnej dla niej osobie

Małgorzata Rozenek w opasce

Na ten program TVN-u czekają wszyscy! Już niebawem Małgorzata Rozenek pojawi się na antenie z show "Projekt Lady", w którym razem z dwiema mentorkami: specjalistką od protokołu dyplomatycznego dr Ireną Radomską-Krakowską oraz coachem Tatianą Mindewicz-Puacz, pomogą młodym dziewczynom przejść życiową rewolucję. O co chodzi? Uczestniczki "Projektu Lady" będą musiały z ostrych imprezowiczek stać się prawdziwymi damami. I to zaledwie w osiem tygodni! Nic dziwnego, że programowi wróży się wielki sukces. Takiego eksperymentu w polskiej telewizji jeszcze nie było.

 

Gdy magazyn "Party" zapytał Małgorzatę Rozenek, kto jest dla niej prawdziwą damą, gwiazda nawet przez chwilę nie musiała się nad tym zastanawiać.  Kim jest osoba, która dla Małgosi jest połączeniem szyku, stylu, klasy i nienagannych manier, czyli damą?

Moja babcia Modesta. Uwielbiałam ją odwiedzać. Moja babcia zawsze wyglądała bardzo stylowo, miała strannie ułożone włosy, delikatny makijaż – zdradza Rozenek.

Okazuje się, że Małgorzata spędzała z panią Modestą wiele czasu. Podczas wizyt u babci ta dawała jej rady...

Pamiętam, że gdy wpadałam do niej między zajęciami na studiach, babcia Modzia zawsze mówiła mi: „Małgorzato, usiądź i porozmawiaj ze mną, prawdziwa dama nigdy się nie śpieszy” . Babcia była i jest dla mnie kwintesencją dobrego stylu i nienagannych manier – uśmiecha się Małgorzata.

Chcesz wiedzieć więcej na temat nowego programu "Projekt Lady", co zaskoczyło Rozenek na planie i o jakiej sukni ślubnej marzy? Odpowiedź znajdziesz w najnowszym wydaniu magazynu "Party"! Od poniedziałku w kioskach!

 

Zobacz: Uczestniczki Projekt Lady sparodiowały Małgorzatę Rozenek: "Mają nieprawdopodobny talent komediowy".

 

Małgorzata Rozenek na okładce Party.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na okładce Party

 

Małgorzata Rozenek w Projekt Lady.

Małgorzata Rozenek w czarnej bluzce
East News

Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

Mikołaj z "Love Island" zdradził, że ma wiele propozycji od nieznajomych kobiet. Jak zareagowała Sylwia?

zobacz 01:27