Party Stories
Małgorzata Rozenek
East News
Newsy

Burza pod wpisem Małgorzaty Rozenek! "Codziennie inna stylizacja, a pani mówi żeby kupować mniej?" Odpowiedziała!

Małgorzata Rozenek wzięła udział w nowej kampanii, gdzie promuje kupowanie ubrań z drugiej ręki. Życie w stylu zero waste jest teraz jednym z najmocniejszych trendów ekologicznych, do którego chętnie dołączają gwiazdy. 

W obiegu jest już tak dużo rzeczy, że można ubrać naszą populacje kilka razy! Staraj się nie kupować nowych rzeczy 💥Jeśli przyczyny ekologiczne do Ciebie nie przemawiają- to powiem Ci inaczej, to się po prostu nie opłaca 🤷‍♀️ Zanim wejdziesz do sklepu np. po markową torebkę, sprawdź o ile taniej możesz ją kupić z drugiej ręki! 😁👍 - czytamy na profilu gwiazdy.

Część obserwatorek Małgorzaty Rozenek bardzo krytycznie podeszło do promowania przez nią akcji z używanymi rzeczami. Uważają, że nie do końca jest odpowiednią osobą, by promować akcje w stylu less waste!  W komentarzach prawdziwa burza.

Jak zareagowała Małgorzata Rozenek?

Małgorzata Rozenek-Majdan buduje wymarzony dom! Nie będzie nowoczesny. Dlaczego?

Małgorzata Rozenek odpowiada na zarzuty Internautek!

Pod zdjęciem gwiazdy w helikopterze, promującej  rzeczy z drugiej ręki pojawiło się mnóstwo krytycznych komentarzy. Internautki zarzucają Małgorzacie Rozenek hipokryzję i piszą, że sama ma mnóstwo ubrań, a promuje eko trend, by nie kupować nowych rzeczy:

Hipokryzja.....i tyle w temacie. To nie jest hejt, to fakt

Codziennie inna stylizacja codziennie w innym kolorze dresach, reklama ubrań, projektowanie ubrań itp. a pani mówi żeby kupować mniej

Małgorzata Rozenek zdecydowała się odpowiedzieć na te ataki i w relacji na Instastories wyjaśniła całą sytuację i pokazał swój punkt widzenia na całą sprawę:

Moje kochane już rozkręcacie dramę w komentarzach pod poprzednim postem (...) Chodzi o to, że jest już tak wiele rzeczy w obiegu, że zanim będziesz chciała kupić nową torebkę, sprawdź takie miejsca, bo może ta torebka tam na ciebie czeka w lepszej cenie. Tak zdarzało mi się kupić rzeczy używane i sprzedawać. Nie mam z tym problemu, że ktoś ponosił ją dwa razy. Teraz ja nie mogę jej ponosić? 

Prowadząca program "Projekt Lady" odniosła się też do oskarżeń, że wiele rzeczy otrzymuje za darmo i potem je sprzedaje. Małgorzata Rozenek wyznała, że od marek luksusowych nie otrzymuje ubrań i dodatków i bardzo wiele swoich rzeczy oddaje:

Tam są takie marki jak Dior, Chanel, YSL i nawet jakbym chciała te marki nie dają mi nic za darmo. (...) Ja wiele rzeczy oddaje.

Na koniec celebrytka stwierdziła, że niektórzy szukają pretekstu do tego, aby pisać krytyczne komentarze i zawsze znajdą do tego powód:

Mam wrażenie, że szukacie słówek do których można się przyczepić. Ja często jestem inaczej ubrana, a Was namawiam do powściągliwości. 

A oto zdjęcie Małgorzaty Rozenek, które wywołało taką burze w sieci!

Zobacz także: Modne kurtki na jesień 2020. Małgorzata Rozenek w czerwonej puchówce, będziecie ją widzieć wszędzie w tym sezonie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W obiegu jest już tak dużo rzeczy, że można ubrać naszą populacje kilka razy! Staraj się nie kupować nowych rzeczy 💥Jeśli przyczyny ekologiczne do Ciebie nie przemawiają- to powiem Ci inaczej, to się po prostu nie opłaca 🤷‍♀️ Zanim wejdziesz do sklepu np. po markową torebkę, sprawdź o ile taniej możesz ją kupić z drugiej ręki! 😁👍 Dla swojego bezpieczeństwa i spokoju, kupuj markowe rzeczy w miejscach które weryfikują autentyczność sprzedawanych produktów! Wszystko czego potrzebujesz znajdziesz na 𝐰𝐰𝐰.𝐤𝐞𝐞𝐩𝐭𝐡𝐞𝐥𝐚𝐛𝐞𝐥.𝐜𝐨𝐦 Już niedługo będziecie mogły kupić też rzeczy z mojej szafy #swiadomezakupy #ecofriendly

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ryby znak zodiaku
Newsy
Ryby (jak Rihanna) w końcu spotkają miłość na całe życie! A Twój znak? Sprawdź, co Cię czeka!

Co Cię czeka w marcu? Nowa praca, daleka podróż, flirt w pracy, a może awans? Sprawdź swój   horoskop   z magazynu "Party", który przygotowała Anett Toya. Specjalistka we wróżeniu z różnych typów kart oraz w przekazach energetycznych. Telefon: 605 606 138. Znajdź swój znak w naszej galerii i dowiedz się, co Cię czeka! Horoskop na marzec z magazynu "Party" RYBY 19.02–20.03 Miłość: Wszystko zacznie się od przyjaźni, a skończy na wielkiej miłości. Już niebawem spotkasz osobę, która zmieni całkowicie twoje życie. Praca: Dużo pracy, ale i wynagrodzenie adekwatne. Jesteś szanowanym pracownikiem i będziesz miał powód do dumy. Twoja szansa: Cierpliwość, którą się wykazujesz, wreszcie zostanie doceniona, i to w każdej sferze życia. BARAN 21.03–20.04 Miłość: Rozstanie przed wami. Jeśli w grę wchodzą kwestię formalne, załatw je od razu. Druga strona również będzie do tego dążyć. Praca: Bardzo dużo spraw urzędowych. Jeśli możesz, to podziel obowiązki na kilka osób lub zgłoś szefowi, że masz z tym problem. Twoja szansa: Nie przekładaj różnych spraw na później, gdyż możesz sobie przez to narobić zbyt dużo zaległości. RAK 22.06–22.07 Miłość: W twojej relacji wreszcie zapanuje harmonia. Będziecie się świetnie dogadywać, nawet w bardzo trudnych sytuacjach. Praca: Spokój i opanowanie to jest to, czego od dawna potrzebowałaś. Trudny czas masz już za sobą. Teraz tylko rób wszystko, aby nic nie popsuć! Twoja szansa: Idź pomału, ale nie cofaj się nigdy. To pomoże ci zachować równowagę. WODNIK 20.01–18.02 Miłość: Bardzo dużo propozycji imprezowych, skorzystaj z nich. Nie znajdziesz tam partnera na stałe, ale przynajmniej dobrze się będziesz bawić. Praca: Radosny czas. Już niebawem spotka cię...

East News
Newsy
Barany (jak Lady Gaga) muszą zastanowić się nad swoim związkiem! Co Cię czeka? Sprawdź swój horoskop!

Co Cię czeka w pierwszej połowie kwietnia? Pierwsza wiosenna podróż, flirt w pracy, a może awans?  Sprawdź swój   horoskop   z magazynu "Party", który przygotowała Anett Toya. Specjalistka we wróżeniu z różnych typów kart oraz w przekazach energetycznych. Telefon: 605 606 138.  Znajdź swój znak i dowiedz się, co Cię czeka! Horoskop na kwiecień 2019 z magazynu Party Baran 21.03–20.04 Miłość: Relacja, w której się znajdujesz, będzie harmonijna. Zastanów się jednak, czy to jeszcze miłość, czy już, niestety, tylko przywiązanie. Praca: Dużo spraw urzędowych przed tobą. Nie starczy ci czasu na załatwienie wszystkiego. Skup się na rzeczach najważniejszych. Twoja szansa: Czytaj uważnie wszystkie pisma. Jeśli coś nie będzie ci pasować, natychmiast to wyjaśniaj. Rak 22.06–22.07 Miłość: Koniec kłótni z partnerem! Single spotkają wreszcie osobę, która być może zostanie w ich życiu na dłużej. Praca: Choć wydaje ci się, że z tej pracy już nic nie będzie, poczekaj jeszcze chwilę. Mile się zaskoczysz obrotem spraw i przypływem gotówki. Twoja szansa: Pozbądź się czarnych myśli, a staniesz na nogi. Nadchodzi dobra passa. Waga 23.09–22.10 Miłość: W związku szczęśliwa stagnacja. Jeśli jesteś samotna, pojawi się w twoim życiu ktoś, z kim – mimo dzielącej was odległości – zbudujecie coś trwałego. Praca: Dużo obowiązków związanych z firmą, co może sprawić, że w miejscu pracy będziesz teraz spędzać mniej czasu. Twoja szansa: Czas na odrobinę aktywności fizycznej. Wpłynie ona na ciebie zbawiennie! Koziorożec 22.12–19.01 Miłość: Ostatnie konflikty z partnerem zostaną...

Alicja Bachleda-Curuś znak zodiaku Byk
East News
Newsy
Byki (jak Alicja Bachleda-Curuś) czekają problemy w związku! A Twój znak? Sprawdź swój horoskop!

Co Cię czeka pod koniec kwietnia i na początku maja? Problemy w związku, daleka podróż na majówkę, a może nowe wyzwania zawodowe?  Sprawdź swój   horoskop   z magazynu "Party", który przygotowała Anett Toya. Specjalistka we wróżeniu z różnych typów kart oraz w przekazach energetycznych. Telefon: 605 606 138.  Znajdź swój znak i dowiedz się, co Cię czeka! Horoskop na kwiecień i maj 2019 z magazynu Party Byk 21.04–20.05 Miłość: Jeśli nie układa ci się z obecnym partnerem, nie licz na to, że stanie się cud i wszystko nagle się zmieni. Lepiej się rozstańcie i spróbujcie ułożyć sobie życie na nowo. Praca: Twój szef ma cię ostatnio na oku, więc pilnuj się, bo nawet drobny błąd może cię dużo kosztować. Twoja szansa: Spotkanie ze starym znajomym może odmienić twoje życie. Bliźnięta 21.05–21.06 Miłość: Partner rozczaruje cię swoim zachowaniem, więc wasz związek czeka poważny kryzys. Choć będzie to dla ciebie trudne, postaraj się mu wybaczyć i daj jeszcze jedną szansę. Praca: Unikaj poważnych zmian w życiu zawodowym. Nie szastaj też pieniędzmi, bo przydadzą ci się oszczędności. Twoja szansa: Szlifuj język angielski. Panna 23.08–22.09 Miłość: Wydarzy się coś, co będziesz ukrywać przed partnerem. I źle się to dla ciebie skończy, bo on odkryje twój sekret i straci do ciebie zaufanie. Single spod tego znaku mogą poznać kogoś wyjątkowego. Praca: To będzie dobry czas. Czeka cię nawet awans albo podwyżka. Ale nie wszyscy w firmie dobrze przyjmą twój sukces. Twoja szansa: Rozwijaj swoje pasje. Rak 22.06–22.07 Miłość: Ciągłe nieporozumienia i wynikające z nich kłótnie sprawią,...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner