Małgorzata Rozenek
East News

Burza pod wpisem Małgorzaty Rozenek! "Codziennie inna stylizacja, a pani mówi żeby kupować mniej?" Odpowiedziała!

Małgorzata Rozenek
East News

Małgorzata Rozenek wzięła udział w nowej kampanii, gdzie promuje kupowanie ubrań z drugiej ręki. Życie w stylu zero waste jest teraz jednym z najmocniejszych trendów ekologicznych, do którego chętnie dołączają gwiazdy. 

W obiegu jest już tak dużo rzeczy, że można ubrać naszą populacje kilka razy! Staraj się nie kupować nowych rzeczy 💥Jeśli przyczyny ekologiczne do Ciebie nie przemawiają- to powiem Ci inaczej, to się po prostu nie opłaca 🤷‍♀️ Zanim wejdziesz do sklepu np. po markową torebkę, sprawdź o ile taniej możesz ją kupić z drugiej ręki! 😁👍 - czytamy na profilu gwiazdy.

Część obserwatorek Małgorzaty Rozenek bardzo krytycznie podeszło do promowania przez nią akcji z używanymi rzeczami. Uważają, że nie do końca jest odpowiednią osobą, by promować akcje w stylu less waste!  W komentarzach prawdziwa burza.

Jak zareagowała Małgorzata Rozenek?

Małgorzata Rozenek odpowiada na zarzuty Internautek!

Pod zdjęciem gwiazdy w helikopterze, promującej  rzeczy z drugiej ręki pojawiło się mnóstwo krytycznych komentarzy. Internautki zarzucają Małgorzacie Rozenek hipokryzję i piszą, że sama ma mnóstwo ubrań, a promuje eko trend, by nie kupować nowych rzeczy:

Hipokryzja.....i tyle w temacie. To nie jest hejt, to fakt

Codziennie inna stylizacja codziennie w innym kolorze dresach, reklama ubrań, projektowanie ubrań itp. a pani mówi żeby kupować mniej

Małgorzata Rozenek zdecydowała się odpowiedzieć na te ataki i w relacji na Instastories wyjaśniła całą sytuację i pokazał swój punkt widzenia na całą sprawę:

Moje kochane już rozkręcacie dramę w komentarzach pod poprzednim postem (...) Chodzi o to, że jest już tak wiele rzeczy w obiegu, że zanim będziesz chciała kupić nową torebkę, sprawdź takie miejsca, bo może ta torebka tam na ciebie czeka w lepszej cenie. Tak zdarzało mi się kupić rzeczy używane i sprzedawać. Nie mam z tym problemu, że ktoś ponosił ją dwa razy. Teraz ja nie mogę jej ponosić? 

Prowadząca program "Projekt Lady" odniosła się też do oskarżeń, że wiele rzeczy otrzymuje za darmo i potem je sprzedaje. Małgorzata Rozenek wyznała, że od marek luksusowych nie otrzymuje ubrań i dodatków i bardzo wiele swoich rzeczy oddaje:

Tam są takie marki jak Dior, Chanel, YSL i nawet jakbym chciała te marki nie dają mi nic za darmo. (...) Ja wiele rzeczy oddaje.

Na koniec celebrytka stwierdziła, że niektórzy szukają pretekstu do tego, aby pisać krytyczne komentarze i zawsze znajdą do tego powód:

Mam wrażenie, że szukacie słówek do których można się przyczepić. Ja często jestem inaczej ubrana, a Was namawiam do powściągliwości. 

A oto zdjęcie Małgorzaty Rozenek, które wywołało taką burze w sieci!

Zobacz także: Modne kurtki na jesień 2020. Małgorzata Rozenek w czerwonej puchówce, będziecie ją widzieć wszędzie w tym sezonie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W obiegu jest już tak dużo rzeczy, że można ubrać naszą populacje kilka razy! Staraj się nie kupować nowych rzeczy 💥Jeśli przyczyny ekologiczne do Ciebie nie przemawiają- to powiem Ci inaczej, to się po prostu nie opłaca 🤷‍♀️ Zanim wejdziesz do sklepu np. po markową torebkę, sprawdź o ile taniej możesz ją kupić z drugiej ręki! 😁👍 Dla swojego bezpieczeństwa i spokoju, kupuj markowe rzeczy w miejscach które weryfikują autentyczność sprzedawanych produktów! Wszystko czego potrzebujesz znajdziesz na 𝐰𝐰𝐰.𝐤𝐞𝐞𝐩𝐭𝐡𝐞𝐥𝐚𝐛𝐞𝐥.𝐜𝐨𝐦 Już niedługo będziecie mogły kupić też rzeczy z mojej szafy #swiadomezakupy #ecofriendly

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01