Małgorzata Rozenek-Majdan w kolorowych okularach

Małgorzata Rozenek-Majdan zawsze zaskakuje swoimi stylizacjami. Gwiazda nawet podczas codziennych wyjść stara się wyglądać perfekcyjnie i raczej nie ma szans, aby paparazzi przyłapali ją w dresach czy bez makijażu. Zawsze przykłada też dużą wagę do dodatków, pamiętając, że to one dopełniają każdą stylizację. Nawet najprostszy zestaw mogą zamienić i w modny look zgodny z najnowszymi trendami!

Tak było tym razem! Małgorzata Rozenek do białej sukienki z asymetrycznym tyłem wybrała bardzo stylowe dodatki. Tylko spójrzcie na te buty!

1/5
Małgorzata Rozenek-Majdan w białej sukience Renee.

Żona Radosława Majdana uwielbia stylizacje od znanych projektantów, ale czasem zakłada też ubrania z sieciówek czy popularnych sklepów internetowych. Na spacer po Warszawie i spotkanie ze znajomą wybrała białą sukienkę z rozkloszowanym dołem marki Renee. Teraz ten model jest dostępny na wyprzedaży!

2/5
Małgorzata Rozenek-Majdan w białej sukience Renee

Sukienka, którą ma na sobie Małgorzata Rozenek, to model Disenfranchise i jest jeszcze dostępny na stronie sklepu Renee. Można ją kupić w dwóch kolorach: białym i czarnym. Przed przeceną sukienka kosztowała 179 zł, a na wyprzedaży można ją zamówić za 99 zł! Trzeba przyznać, że to kusząca promocja. 

Już teraz sprawdź przez internet sukienkę Małgorzaty Rozenek:

 

3/5
Małgorzata Rozenek-Majdan w butach na koturnie

Do białej sukienki gwiazda zdecydowała się założyć buty na koturnie w słomkowym kolorze z kolorowymi elementami. To one przyciągają największą uwagę! Jak wiadomo Małgorzata Rozenek uwielbia wysokie buty i czuje się w nich doskonale. 

4/5
Małgorzata Rozenek-Majdan w białej sukience za 99 zł.

Ciekawym dodatkiem są też okulary przeciwsłoneczne z kolorowymi paskami oraz torebka Louis Vuitton. Cała stylizacja gwiazdy wygląda doskonale, a co zaskakujące podobny look bez trudu stworzy każda kobieta, kupując ubrania i dodatki w sieciówkach.

5/5
Małgorzata Rozenek ze znajomą piksele
Więcej na temat Małgorzata Rozenek-Majdan