Małgorzata Rozenek-Majdan
Instagram

Małgorzata Rozenek-Majdan w bikini na wakacjach! Tak wygląda jej brzuch pół roku po porodzie

Małgorzata Rozenek-Majdan
Instagram

Małgorzata Rozenek - Majdan razem z mężem i dziećmi, aktualnie przebywa w Meksyku. Właśnie na Instagramie gwiazdy pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje w bikini. W oczy od razu rzuca się jej fantastyczna sylwetka i płaski brzuch - zobaczcie sami, jak świetnie wygląda. 

Zobacz także: Moda zima 2021: Małgorzata Rozenek ogląda nowy dom w swetrze za 550 zł! Zaskakujący wybór na niskie temperatury 

Małgorzata Rozenek - Majdan zachwyca szczupłą sylwetką

Rodzina Majdanów zdecydowała się pożegnać z chłodem i mrozem, który aktualnie panuje w Polsce i wyjechała do Meksyku. Chociaż na początku pogoda w Tulum im nie dopisywała, to jednak w ostatnich dniach wszyscy korzystają z ciepła i słońca. Małgorzata Rozenek - Majdan pomimo urlopu, nie pozostawiła swoich obserwatorów i na bieżąco relacjonuje swój wyjazd.

Dzięki temu wiemy, że nawet podczas wakacji dba o swoją sylwetkę. Gwiazda zapisała się na jogę i taka forma aktywności bardzo przypadła do gustu żonie Radosława Majdana. Ostatnio na Instagramie Małgorzaty Rozenek - Majdan pojawiła się fotografia, na której gwiazda pozuje z Henryczkiem przy basenie. Prowadząca "Projekt Lady" wskoczyła w strój kąpielowy i dzięki temu możemy zobaczyć, jak teraz wygląda jej sylwetka! 

Małgorzata Rozenek - Majdan już kilka tygodni po porodzie wróciła do treningów i jak widać, rezultaty są widoczne gołym okiem! Przez ostatnie miesiące ciężko pracowała nad powrotem do formy sprzed ciąży i opłaciło się. Dieta i ćwiczenia pod okiem trenerki personalnej to przepis na sukces. Sami zobaczcie, jak fantastycznie wygląda gwiazda. 

Małgorzata Rozenek-Majdan
Instagram

Oczywiście serca fanów, skradły również urocze minki Henryczka. 

- Prześliczny ❤️do schrupania 😘😘😘

- Boski Henryk 😍

- Po prostu cuuudnyyy😍

- Pogodny maluszek 😍 - piszą fani. 

Całej rodzince życzymy udanego wypoczynku! 

 

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek-Majdan
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39