Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan Małgorzata Rozenek-Majdan z synem Małgorzata Rozenek-Majdan w beżowym swetrze Małgorzata Rozenek-Majdan  z Radosławem
Małgorzata Rozenek-Majdan z synem

Małgorzata Rozenek-Majdan jest jedną z gwiazd, które spędziły pierwszy dzień szkoły ze swoimi dziećmi. Widać, że jest bardzo troskliwą mamą i dba o synów. Stanisław i Tadeusz to jej dzieci z pierwszego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem, które zakończyło się w 2013 roku. Gwiazda w 2016 roku ponownie wyszła za mąż, za Radosława Majdana, który ma doskonały kontakt z chłopcami.

Teraz para zaczęła razem z dziećmi kolejny rok szkolny i widać, że było to duże wydarzenie dla całej rodziny. Małgorzata Rozenek również tego dnia nie zapomniała o przemyślanej stylizacji. Zobaczcie, jak się prezentowała!

1/4
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek na rozpoczęciu roku synów

Tego dnia Malgorzata Rozenek-Majdan zdecydowała się na prostą, ale efektowną stylizację w beżowym kolorze. Szerokie, długie spodnie i sweter z dekoltem w literę V wydłużyły jej sylwetkę. Trzeba przyznać, że prezentowała się naprawdę dobrze. Oczywiście nie zapomniała też o modnych dodatkach. Markowe okulary, torebka i buty to podstawa każdego zestawu gwiazdy!

2/4
Małgorzata Rozenek-Majdan z synem

Przed szkołą gwiazda poświęciła jeszcze kilka chwil na rozmowę z młodszym synem i poprawiła jego fryzurę. Potem razem z Radosławem Majdanem odprowadzili starszego chłopca.

3/4
Małgorzata Rozenek-Majdan w beżowym swetrze

Widać, że oboje mają doskonały kontakt z synami. Całą drogę rozmawiali i uśmiechali się do siebie.

4/4
Małgorzata Rozenek-Majdan  z Radosławem

Pierwszy dzień szkoły to ważne wydarzenie w życiu każdego rodzica. Małgorzata Rozenek postanowiła spędzić ten dzień z synami. Brawo!

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek-Majdan