Małgorzata Rozenek jurorką w Bitwie o dom

Rozenek została jurorką w nowym show

Małgorzata Rozenek jurorką w Bitwie o dom

Dobra passa w zawodwym życiu Małgorzaty Rozenek trwa. Gospodyni "Perfekcyjnej Pani Domu" wiosną odwiedzi kolejne mieszkania Polaków, tym razem nie tylko w swoim kultowym show. Jak zdradziły Wirtualne Media, Rozenek została jurorką w programie "Bitwa o dom", w którym udział weźmie osiem rodzin. Każda z nich na czas trwania programu otrzyma od producenta mieszkanie na tym samym podwarszawskim osiedlu, które będzie miała za zadanie wykończyć i urządzić według swoich pomysłów. Przydzielony zostanie na to jej określony czas i budżet.

Małgorzata będzie miała za zadanie ocenić kreatywność i zmysł ekonomiczny uczestników. Zapewne możemy znów liczyć na porady dotyczące sprzątania i przetwarzania zużytych materiałów. Jej obecność na antenie z pewnością przyciągnie spore grono fanów przed telewizory, szczególnie, że Małgorzata będzie również współprowadzącą z pozostałymi jurorami.

Postępy rodzin oceniać będzie także Natalia Nguyen, architekt wnętrz, znana z programu „Pan i Pani House”. Trzecia osobą będzie mężczyzna.

Premiera pierwszego odcinka "Bitwy o dom" już 7 kwietnia br., w niedzielę o 11.00, czyli tuż po „Dzień dobry TVN”. Będziecie oglądać?

Małgorzata Rozenek w sukience z Zary

Małgorzata Rozenek w pięknej sesji dla "Vivy!":

Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22