Aukcja WOŚP, Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan
screenshoot/allegro.pl
1/4
Aukcja WOŚP, Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan
screenshoot/allegro.pl

 

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za kilka dni! Jak co roku wiele polskich gwiazd postanowiło  dołożyć cegiełkę do tego wydarzenia i przekazać coś cennego na aukcję. Robert Lewandowski zaoferował spotkanie i lunch, Karol Okrasa przygotowanie kolacji, a Kasia Tusk wystawiła swoją suknię ślubną! Małgorzata Rozenek-MajdanRadosław Majdan także podarowali na aukcję cenne przedmioty. Prezent od gwiazd wzbudził już spore emocje, bowiem w mediach pojawiły się informacje, że Majdanowie oddali... swoje oddechy! Czy to prawda? Zobacz kolejny slajd!

Zobacz też: Agata Duda na licytację WOŚP przekazała swoją suknię i słynne zdjęcie. Co z innymi gwiazdami? Zobacz!

2/4
Aukcja WOŚP, Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan
screenshoot/allegro.pl

 

Na stronie aukcji z oddechami Majdanów pojawiły się taki wpis:

Ten naszyjnik jest zrobiony z rodowanego srebra, żywicy oraz …oddechów Małgorzaty i Radosława Majdanów. W jednej kuli zamknięte są dwa potężne żywioły idealnie uzupełniające się nawzajem. Ten naszyjnik łączy w sobie diabelską energię i anielski spokój. To jedyny taki amulet celebracji życia, dystansu do siebie, perfekcyjnego stylu i idealnej harmonii. Ten naszyjnik wykonany jest ze srebra, żywicy oraz …powietrza - można było przeczytać na stronie aukcji, która już zniknęła z sieci.

Czy małżeństwo rzeczywiście wystawiło swoje oddechy na aukcji? Nie! Ktoś musiał zrobić sobie żart. Co zatem naprawdę wystawili Małgosia i Radek?

3/4
Sylwester Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana
instagram

 

Małgosia i Radek wystawili swoje plecaki z programu "Azja Express":

- Już w najbliższą niedzielę rusza 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku wraz z @r_majdan wspieramy tę inicjatywę. Na tegoroczną edycję przekazaliśmy nasze plecaki wraz z wyposażeniem, które towarzyszyły nam w programie „Azja Express“. Znajdziecie w nich wszystkie zbędne oraz niezbędne rzeczy do przetrwania w tropikalnej Azji. Serdecznie zachęcamy do licytacji - napisała Małgosia na Instagramie. 

 

 

4/4
Radek i Małgosia Majdanowie na gali

 

Marzysz o takich plecakach? Ich cena osiągnęła już 1 034,00 zł! Link do aukcji TU

Więcej na temat WOŚP aukcje gwiazd na WOŚP