Magdalena Różczka na okładce InStyle

Wydawcy modowych pism chcą, aby ich okładki przyciągały czytelników. Zazwyczaj robią to zdjęciem okładkowym, na którym znajduje się gwiazda będąca aktualnie na topie. Jednak często się zdarza, że graficy składający numer przesadzają z retuszem i zamiast znanej twarzy widzimy bliżej niezidentyfikowaną osobę. Tak stało się z marcowym "InStyle".

Na okładce nowego numeru miesięcznika znalazła się gwiazda serialu "Lekarze" Magdalena Różczka, która na zdjęciu pozuje w białym garniturze. Aktorka na pierwszy rzuk oka nie przypomina samej siebie. Jej twarz została maksymalnie wyretuszowana i wygładzona przez grafików. Nie znajdziemy na niej ani jednej zmarszczki, a oczy nabrały lekko skośnego kształtu.

Może ta wpadka polskich grafików nie jest tak spektakularna, jak ostatni wyczyn ich kolegów z "chińskiego Harper's Bazaar" z Sarą Jessicą Parker na okładce, jednak aktorka raczej nie powinna być zadowolona z finalnych efektów sesji. Na pocieszenie - przypomnijmy: Graficy oszpecili Sarę Jessicę Parker

A tak Magdalena Różczka prezentowała się kilka dni temu na konferencji. Widać różnicę?