Dokładnie trzy lata temu, 27 lutego 2020 roku, zmarł Paweł Królikowski. Wiadomość o śmierci wspaniałego aktora pogrążyła w żałobie tysiące fanów, którzy uwielbiali go m.in. za rolę Kusego w "Ranczu", czy jurora programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Dziś mijają już trzy lata od jego śmierci. Żona Pawła Królikowskiego, Małgorzata Ostrowska-Królikowska uczciła pamięć męża publikując krótką, ale jakże poruszającą relację na swoim Instagramie.

Reklama

Trzecia rocznica śmierci Pawła Królikowskiego. Małgorzata Ostrowska-Królikowska uczciła pamięć męża

Aż trudno w to uwierzyć, że dziś, 27 lutego 2023 mijają trzy lata od śmierci Pawła Królikowskiego. Aktor przegrał długą walkę z ciężką chorobą i pozostawił pogrążonych w żałobie bliskich. Paweł Królikowski zmarł w wieku 58 lat. Dziś, w rocznicę jego śmierci, wszyscy wspominają wspaniałego aktora i oczywiście tego dnia nie mogło zabraknąć również wpisu jego żony, Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej.

Lukasz Kalinowski/East News

Zobacz także: Joanna Opozda o spotkaniu Vincenta z Małgorzatą Ostrowską-Królikowską: "Jest dobrą babcią"

Aktorka zamieściła na swoim InstaStories poruszającą relację. Małgorzata Ostrowska-Królikowska opublikowała zdjęcie płonącej świecy, a na nim znalazł się krótki wpis:

- Serca nie gasną. #Pawka. 27.02.2020 - napisała aktorka.

Instagram Malgorzata_ok

Zobacz także: Małgorzata Ostrowska-Królikowska komentuje aferę wokół syna. Mówi o konsekwencjach

Zobacz także
Reklama

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zamieściła również zdjęcie swojego męża, które opatrzyła białą i czarną emotikonką serduszka. Przypomnijmy, że Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski byli małżeństwem przez ponad 30 lat. Aktor przed laty w wywiadzie dla "Gali" mówił o swojej wielkiej miłości do żony. Nie ukrywał, że od pierwszego spotkania wiedział, że to ta jedyna.

- Kiedy zobaczyłem Małgośkę po raz pierwszy, była wiosna, pachniały magnolie. Pomyślałem: To na nią właśnie czekałem. I zacząłem ją podrywać - mówił Paweł Królikowski.

Instagram/małgorzata_ok
MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER
East News/Fotek/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama