Instagram
Newsy

Wzruszający wpis Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej: "Niebo łączy się z falami"

Wzruszający wpis Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej: "Niebo łączy się z falami"

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zamieściła na swoim Instagramie zdjęcia z pobytu nad morzem. To jeden z pierwszych wyjazdów kiedy nie ma przy niej ukochanego męża, Pawła Królikowskiego. Aktorka pod fotografiami zamieściła wzruszający wpis, który teraz po śmierci jej męża nabiera wyjątkowego znaczenia. Zobaczcie.

Zobacz także: Powstanie film o Pawle Królikowskim?! Rodzina aktora szykuje niespodziankę

Ostatnie pożegnanie Pawła Królikowskiego. Zapamiętamy jego uśmiech i dobre serce!

Małgorzata Ostrowska-Królikowska odpoczywa nad morzem

Od śmierci Pawła Królikowskiego minęło już ponad 3 miesiące, jednak w dalszym ciągu ciężko uwierzyć, że wspaniałego aktora nie ma już wśród nas. Małgorzata Ostrowska-Królikowska w trudnym okresie może liczyć na wsparcie swoich dzieci. W jednym z wywiadów aktorka podkreślała, że w każdej sytuacji bardzo pomaga jej najstarszy syn Antek i jest z niego niezwykle dumna.

Na wspólnych zdjęciach, które aktorka czasami zamieszcza w swoich mediach społecznościowych widać, że cała rodzina jest ze sobą niezwykle zżyta i razem przeżywa ten trudny czas. 

W tak trudnych chwilach często pomaga również zmiana otoczenia, aby móc chociaż na chwilę oderwać się od tego co otacza nas na co dzień. Wygląda na to, że wdowa po Pawle Królikowskim zdecydowała się na odpoczynek nad polskim morzem. Aktorka pokazała w sieci zdjęcia z wyjazdu, na których możemy zobaczyć uśmiech na jej twarzy. Pod fotografiami znalazł się również piękny podpis. 

Pusta plaża🎶.... Niebo łączy się z falami, które szepczą językiem ukojenia ❣️🎶Czy też macie wrażenie, że fale z wami rozmawiają?😜😎😍🐰#morze #czas#stworzenie#potęga#zmienność😊#niezmienność#przypływ#wytchnienie🍇 - napisała pod fotografiami Małgorzata Ostrowska - Królikowska. 

Fani doskonale rozumieją o słowa aktorki i wiedzą, jaką magię ma w sobie morze.

- Tak, a piasek, który przesypujemy z jednej ręki do drugiej, odmierza czas potrzebny na zadumę ☀️

- Kocham morze...jego widok🌊🌊🌊🌊🌊W tym magicznym miejscu znajduje spokój harmonię 💚

- Nic piękniejszego nad nasz Bałtyk, jestem co roku, uwielbiam tam być, na starość będę tam mieszkać

- Oj tak coś jest w tym fale woda zawsze jakoś wyciszają. Pozdrawiam 😘❤️💛

- Morze i fale są jak śpiewające ptaki🙂 - piszą fani.

Małgorzacie Ostrowskiej - Królikowskiej życzymy teraz dużo spokoju i wytchnienia. Niewątpliwie morze daje właśnie tę możliwość. To naprawdę magiczne miejsce. 

Instagram

Na twarzy aktorki znów gości uśmiech! 

Instagram

Zobacz także
Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska, 2011 rok

Małgorzata Ostrowska - Królikowska opowiedziała o codzienności po śmierci męża: "Ten czas staramy się przerobić na pozytyw, żeby wynikało z tego coś dobrego"

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała zdjęcie z wnukiem! Obchodziła ważne święto

 

Kusy i Lucy "Ranczo"
East News
Seriale
Paweł Królikowski, czyli Kusy z "Rancza", nie żyje. Jak dobrze znałeś jego postać? QUIZ

Odszedł Paweł Królikowski, doskonały aktor, którego widzowie pokochali przede wszystkim za rolę Kusego w serialu "Ranczo". Artysta w świetny sposób zbudował postać zagubionego malarza, który cały czas walczył ze swoimi demonami i bał się miłości, która mimo wszystko zapukała do jego drzwi. Jak dobrze znaliście Kusego? Czy wiecie o nim wszystko? Rozwiążcie nasz quiz i przekonajcie się sami!

Zobacz także: Taka miłość się nie zdarza! Historia miłości Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej

Odszedł Paweł Królikowski , doskonały aktor, którego widzowie pokochali przede wszystkim za rolę Kusego w serialu "Ranczo" . Artysta w świetny sposób zbudował postać zagubionego malarza, który cały czas walczył ze swoimi demonami i bał się miłości, która mimo wszystko zapukała do jego drzwi. Jak dobrze znaliście Kusego? Czy wiecie o nim wszystko? Rozwiążcie nasz quiz i przekonajcie się sami! Zobacz także:  Taka miłość się nie zdarza! Historia miłości Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej

Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska, 2011 rok
EastNews
Newsy
Małgorzata Ostrowska - Królikowska opowiedziała o codzienności po śmierci męża: "Ten czas staramy się przerobić na pozytyw, żeby wynikało z tego coś dobrego"
Małgorzata Ostrowska - Królikowska opowiedziała o codzienności po śmierci męża: "Ten czas staramy się przerobić na pozytyw, żeby wynikało z tego coś dobrego"

Już od ponad dwóch miesięcy nie ma wśród nas Pawła Królikowskiego . To bardzo trudny czas przede wszystkim dla rodziny, która przeżywa okres żałoby. Małgorzata Ostrowska - Królikowska razem z synem Antonim opowiedzieli w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" o rzeczywistości po śmierci męża i ojca. Aktorka przyznała, że najstarszy syn bardzo jej pomaga i jest z niego niezwykle dumna. Zobaczcie co jeszcze wyjawiła rodzina Pawła Królikowskiego.  Zobacz także:  Małgorzata Ostrowska-Królikowska świętuje 18. urodziny córki: "Życie toczy się dalej..." Małgorzata Ostrowska Królikowska i Antoni Królikowski opowiedzieli o rzeczywistości po śmierci Pawła Królikowskiego Paweł Królikowski zmarł 27 lutego po walce z ciężką chorobą neurologiczną. Aktor zostawił piątkę dzieci oraz swoją ukochaną żonę Małgorzatę, która czuwała przy swoim mężu do ostatniej chwili. To dla całej rodziny bardzo trudny czas, jednak muszą znaleźć w sobie siłę, aby żyć dalej. O tym jak wygląda życie bez Pawła Królikowskiego po dwóch miesiącach od jego śmierci opowiedzieli w "Dzień Dobry TVN" Małgorzata Ostrowska - Królikowska i Antoni Królikowski.  Jest różnie, bo wiadomo, jakie mamy czasy.   W naszym domu jest pewna pustka, która od niedawna powstała, ale jednocześnie jest też pełna chata, bo jest dużo dzieciaków. Dajemy radę   - powiedział Antek Królikowski.  Małgorzata Ostrowska - Królikowska przyznała, że jej najstarszy syn, Antek, bardzo jej pomaga i jest z niego niezwykle dumna. Cała rodzina zaś stara się poświęcić wspólnym zajęciom, i spędza wiele czasu razem.  Mamy poczucie, że Paweł tu z nami jest, jest jasno . [...]  W tej chwili jestem w domu...

Antoni Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska o festiwalu Pawła Królikowskiego
Instagram
Newsy
Antoni Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie ukrywają radości! To ma związek z Pawłem Królikowskim 
Antoni Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie ukrywają radości! To ma związek z Pawłem Królikowskim 

Od śmierci Pawła Królikowskiego minęło już prawie 4 miesiące, jednak pamięć o nim będzie trwała zawsze. Antoni Królikowski , jego mama Małgorzata Ostrowska-Królikowska oraz cała rodzina postanowili oddać hołd zmarłemu tacie oraz mężowi. Bardzo mocno zaangażowali się w organizację polsko-czeskiego festiwalu w Kudowie-Zdroju, którego pomysłodawcą i organizatorem był Paweł Królikowski. Niestety sytuacja związana z koronawirusem mocno skomplikowała sprawy dotyczące tego wydarzenia. Jednak dziś Antoni i Małgorzata spieszą z dobrymi informacjami!  Zobacz także:  Powstanie film o Pawle Królikowskim?! Rodzina aktora szykuje niespodziankę Antoni Królikowski z mamą o festiwalu Pawła Królikowskiego  Antoni Królikowski zapowiedział, że tegoroczna edycja będzie wyjątkowa. Będzie hołdem dla jego zmarłego taty, dla którego polsko-czeski festiwal w Kudowie-Zdroju był niezwykle ważny. Aktor zapowiedział, że w ramach imprezy będą chcieli zaprezentować film wspomnieniowy, który  upamiętni imię Pawła Królikowskiego.  Wygląda na to, że sprawy dotyczące tegorocznej, niezwykle ważnej edycji festiwalu są na dobrej drodze. Antoni Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska opublikowali radosne zdjęcie, informując:  Dobre wieści dla @festival_czpl😀 Granica z Czechami już otwarta! 🇨🇿🇵🇱 #czechy #polska #granica #nachod #kudowazdroj #festiwalczpl 🐰✌️ Kudowa-Zdrój zajmowała niezwykle ważne miejsce w sercu Pawła Królikowskiego. Tutaj nawet wybudował dom. Za życia aktorka, w tym miejscu odbyły się cztery edycje festiwalu. Tradycja będzie kontynuowana. Pieczę nad wydarzeniem przejęli Małgorzata, Jan oraz Antoni Królikowscy.  Zobacz także:  Antoni Królikowski...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner